Захисти телефон від прослуховування

GUARD-Bluetooth-2-300x196Проблеми прослуховування хвилюють багатьох. Переговори, важливі контракти і приватне життя – все це конфіденційна інформація, не призначений для розголошення. Прослуховування ділиться на дві категорії: телефонний і приміщень (за цими категоріями ділиться і захист від прослушки).

Прослуховування стаціонарних телефонів передбачає підключення до телефонного кабелю. Таке підключення, звичайно ж, можна відстежити. Прослуховування мобільного телефону можлива в наступних випадках:

Ваш телефон на довгий час (від півгодини) потрапляв у руки інших людей. На нього могло бути встановлено спеціальне приховане ПО для прослуховування (в цьому випадку захист телефону від прослуховування організовується шляхом детального аналізу ПО телефону);
Ваш телефон прослуховується спеціальними пристроями, що в принципі дуже малоймовірно в силу того, що подібна техніка (в одиничному кількості) знаходиться тільки в уповноважених структур.
Для забезпечення безпеки Ваших даних ні в якому разі не реагуйте на рекламу в інтернеті «Прочитай чужі смс», «Про що переписується твоя подруга», «Роздруківка дзвінків» та інші речі. Чужі смс у нас в країні читають спецслужби з санкцією на те суду. Всі такі сервіси пропонують Вам жартівливу інтернет-гру, про що Ви можете прочитати в їх ліцензійному угод (вказано швидше за все на далекому-далекому аркуші дрібним шрифтом).

Захист телефону від прослуховування здійснюється наступними способами:

1. Досить надійний спосіб захисту від прослуховування як мобільних, так і стаціонарних телефонних апаратів, є використання скремблера – спеціально розробленого пристрою, який монтується спільно з телефонним апаратом і зашифровує передану мова. Але істотно серйозним недоліком даної технології антипрослуховування є необхідність монтувати скамблери у обох абонентів, що ведуть розмову між собою.

2. Ефективним способом боротьби з підслуховуючими пристроями є застосування кріптофона, як самостійного окремого апарату для здійснення мобільного зв’язку, так і приставки до стаціонарного телефону, завдяки чому виробляється дуже складне шифрування розмов.cp400

3. Поряд з технічними методами боротьби з прослуховуванням здійснюються різні програмні засоби захисту. Так, сучасні моделі смартфонів і мобільних телефонів оснащуються різними програмами, які блокують несанкціонований доступ, або ж ніхто не заважає доустанавливать додатки з цими функціями. Крім того, вже створені карти у форматі microSD, які володіють інтегрованої мікросхемою з підтримкою функції шифрування.

Дані засоби захисту від прослуховування різняться за рівнем ефективності та ціною, і підбираються залежно від пропонованих вимог до захисту від несанкціонованого доступу.

Прослуховування приміщень полягає в прихованій установці в приміщення жучків. Враховуючи рівень технології на сьогоднішній день, вже можна сказати, що жучки існують настільки маленькі, що виявити їх простим оглядом не вдасться. Жучки маскуються під будь-який предмет інтер’єру (або його частина). Всі ці пристрої об’єднує одна уразливість: вони створені для знімання інформації (тільки онлайн або із записом на носій), внаслідок чого пристрої володіють електронними мікросхемами, а значить, створюють електронні та магнітні поля. Електронні та магнітні поля уловлюються спеціальними пристроями (діляться як на найпростіші, так і на сканери широкого кола поділів), природно для роботи з такими точними і високочутливими приладами необхідні фахівці.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає висококваліфіковані послуги з перевірки приміщень на предмет виявлення закладних пристроїв (пошук «жучків»). Професіоналізм наших співробітників підтверджує ліцензія Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: