Відеоспостереження в офісі

 

Продуктивно фірми – дуже важливе питання. Буває, коли і проект хороший, і умови на ринку сприятливі, і персоналу досить, а робота робиться дуже повільно. І добре, якщо Ви просто недоотримуєте прибуток, а в багатьох ситуаціях власники і зовсім працюють в мінуса. До нас часто приходили підприємці, які вже все випробували: нові маркетингові системи, збільшували бюджети на рекламу, а ставало тільки гірше. Відповідь була весь час на виду – люди. Саме від людей буде залежати: як і в які терміни буде виконана робота.

Видеонаблюдение-в-офисе1Відеоспостереження в офісі дозволить:

– Контролювати час перебування співробітників на робочих місцях. Коли хто прийшов, або пішов. Скільки часу провів на обіді або на перекур.

– Контролювати роботу співробітників. На робочому місці можна і пасьянси розкладати, а камера над головою співробітника не дозволить витрачає робочий час на ігри або особисті справи.

– Запобігти крадіжки і поломки з боку співробітників. Дрібні крадіжки олівців і паперу, іноді досягають неймовірних масштабів. А обладнання, яке ви купували можуть піддадуться умисного руйнування, коли людина знаходиться не в самому краще настрої.

– Запобігти серйозні крадіжки і витік інформації. Грабіж в офісі – не новина. Комп’ютери та інша техніка представляє інтерес для злодіїв. А якщо у Вас зберігається важлива приватна інформація, на якій можна заробити гроші, можете не сумніватися, що у вашій фірмі скоро з’явиться підставний співробітник. Зазвичай документи такого роду зберігаються або на власних серверах, або в сейфі. Так що варто подбати в першу чергу про встановлення камер в таких стратегічно важливих місцях.

Купити систему відеоспостереження ви можете в нашому інтернет-магазині.

Коли необхідна установка відеоспостереження в офісі

Якщо Ви тільки плануєте відкривати фірму, обов’язково внесіть в графу витрат покупку і установку відеоспостереження. Як показує практика, навіть найдорожча система окупає себе в перші місяці! Ви вже знайшли приміщення? – Дзвоніть нам. Ми розрахуємо вартість системи відеоспостереження спеціально під Ваші вимоги і простір.

Якщо Ви вже працюєте, але розумієте, що Вам необхідно відеоспостереження. Як не дивно, найчастіше до нас приходять саме такі клієнти, які вже підрахували, скільки непотрібних збитків зазнала компанія. Не впадайте у відчай, це нормальна практика. Установка не вимагає багато часу, навіть на дуже масштабний проект можна впоратися за вихідні, поки Ваші співробітники відпочивають.

Психологічний вплив відеоспостереження

У нашому магазині Ви знайдете «пустушки» – муляж камери відеоспостереження. Такі камери часто ставлять на вулиці біля входів. Сам вигляд камери впливає на свідомість людини. Було проведено дуже цікаве опитування, в ході якого було з’ясовано: 80% людей навмисне готові вчинити злочин, якщо про це ніхто не дізнається, а 60% здійснювали. Таким чином, тільки наявність камери запобіжить до 80% крадіжок на робочому місці.

Якщо у вас немає матеріальної можливості встановити достатню кількість камер – поставте кілька, в особливих важливих місцях, і кілька муляжів.

Як вибрати систему відеоспостереження

Про видах камер, і систем в загальному можна прочитати в окремій статті. Найбільш популярний комплект складається з:

  1. Купольних IP камер, які мають широкий кут огляду і відмінно вписуються в будь-який інтер’єр. Моделі подорожче можуть обертатися, завдяки чому можна охопити весь простір кімнати.
  2. IP відеореєстратора. Він приймає сигнал від камер, стискає, зберігає і транслює в цифровому форматі. Якщо підключити відеореєстратор до мережі інтернет, то можна буде вести спостереження дистанційно, наприклад, через ноутбук. Реєстратор треба ховати в самому непомітному для оточуючих місці, адже вся інформація зберігається на ньому, і якщо він буде пошкоджений – Ви нічого не зможете довести або дізнатися.
  3. Домофон. Встановлюється в офісах закритого типу. Забезпечує максимальну безпеку, так як допомагає контролювати пропуск відвідувачів. Деякі домофони здатні записувати і зберігати відео, а також подавати тривожний сигнал.

Так виглядає найбільш популярний комплект відеоспостереження в офісі, ціна залежить від якості і кількості камер, їх характеристик і т.п. Подивитися вартість готових комплектів (стандартні рішення) можна в нашому магазині, але краще підбирати компоненти індивідуально під Ваше приміщення.

Зателефонуйте нам – і ми просметіруем систему, яка буде встановлена виключно під Ваші вимоги і фінансові можливості:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: