Відеодомофони

 

Видеодомофоны

Відеодомофони – є наступною сходинкою в розвитку систем контролю доступу для квартир, приватних будинків, дач, невеликих офісів. Прийшли відеодомофони на зміну аудіодомофона, і відрізняються від своїх попередників наявністю камери відеоспостереження в зовнішній панелі і монітора у внутрішньому блоці, іноді ще блоком пам’яті для знімків. Один від одного відрізняються якістю камери в панелі і монітором на внутрішньому блоці (електропроменеву трубка, LCD, LED). Відеодомофони також дозволяють підключати і переглядати картинку ще з однієї камери, встановленої, наприклад, на сходовій клітці або за рогом. Сучасні відеодомофони також комплектуються блоком пам’яті для зберігання фотознімків відвідувачів, які фіксуються камерою при натисканні відвідувачем кнопки виклику на зовнішній панелі.

Вибір та встановлення відеодомофонів

Домофонні системи

Домофонні системи – системи контролю доступу включають в себе окрім відеодомофона, замок з блоком живлення (електромагніний або електромеханічний) і дверний доводчик для автоматичного закриття дверей.

Ip-домофон

Ip-домофон – найсучасніший на сьогоднішній день відеодомофон. Порівняно з попередніми моделями істотної розширено функціонал, від кількості додаткових камер до прослуховування музики, запису відео та звуку. Також, підключення ip-домофона до мережі інтернет, надає можливість віддаленого контролю над входом.

GSM-домофон

GSM-домофон відрізняється від звичайного відеодомофона наявністю блоку GSM-зв’язку, який дозволяє передавати зображення і звуку з панелі на мобільний телефон «господаря», а також приймати керуючі сигнали з мобільного телефону «господаря» (відкриття замку). На насправді не дуже зручна річ, оскільки швидкість відправки виклику на мобільний телефон, очікування відповіді, плюс швидкість передачі даних по GSM залишають бажати кращого. Навряд чи у відвідувача вистачить терпіння чекати відповіді, та й постійні поповнення рахунку GSM-модуля теж вносять певні незручності.

Бездротовий домофон

Бездротовий домофон – відеодомофони, зовнішня панель і внутрішній блок яких обмінюються між собою інформацією (відео, аудіо, управління замком) по радіоканалу. Відповідно кожен блок має свій приймач. Недоліки та гідності таких пристроїв детально розглянуті в статті «Бездротові системи відеоспостереження» на нашому сайті.

Кольоровий відеодомофон

Кольоровий відеодомофон – це відеодомофон, в якій внутрішній блок має кольоровий дисплей, а зовнішня панель – кольорову камеру. Сучасні відеодомофони практично всі кольорові, більш якісні – з функцією «день-ніч». А саме, вдень – кольорові, вночі – чорно-білі.

Відеодомофон із записом

Відеодомофон з записом – це, в більшості своїй, сучасні відеодомофони з вбудованим або підключеним блоком пам’яті, для фіксації фотографій відвідувачів. Відеодомофони із записом дуже зручні тим, що фіксують всіх відвідувачів під час Вашої відсутності і час їхнього приходу. У новітніх відеодомофони, блок пам’яті являє собою звичайну карту пам’яті, з практично безмежним, кількістю фіксацій.

Відеодомофон для квартири

Відеодомофон для квартири. У квартиру можна поставити практично будь-який сучасний відеодомофон, функціонал у всіх практично однаковий, відрізняються тільки ціною і дизайном, от як раз за цими двома параметрами і вибирають.

Відеодомофони Сommax

Відеодомофони Сommax – один з найдавніших брендів домофонів, який асоціюється з якістю, надійністю і оптимальним відношенням ціна-якість. Останнім часом ринок наситився іншими гідними і не дуже виробниками, так що в двійні приємно спостерігати істотне розширення модельної лінійки видеодомофонов Сommax.

Домофони Gardi

Домофон Gardi – якщо commax можна назвати лідером у виробництві відеодомофонів, то Gardi міцно закріпилося на другому місці. Відеодомофони Gardi не поступаються за якістю, але от за ціною трохи перевершують Commax, а для покупця це важливий показник.

Домофон Fortress

Домофон Fortress. Fortress – відносно молодий бренд на ринку відеодомофонів, але вже встиг зарекомендувати своє обладнання як якісне і надійне. При чому в лінійці бренду є як бюджетне обладнання так і обладнання високого класу.

Купити відеодомофон

Купити відеодомофон досить просто, на сьогоднішній день вони продаються як в звичайних магазинах електроніки, так і інтернет магазинах. Головне грамотно продумати всю систему контролю доступу, яку Ви плануєте розгорнути у себе вдома або офісі, принцип її роботи і проконтролювати, що б всі потреби системи перекривалися функціоналом відеодомофона. Якщо є можливість, краще проконсультуватися з фахівцем з монтажу систем контролю доступу, можна у нас, в компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу».

Встановлення відеодомофонів

Встановлення відеодомофонів – з однієї точки зору справа нескладна, але з іншого – треба попрацювати, ще й навички непогано було б мати. У найпростішому варіанті зовнішня панель – внутрішній блок (без замків, додаткових камер, блоків пам’яті і т.д.) можна і самому спробувати, там тільки з зовнішньої панеллю трохи «повозитися» і все. Але на установку повноцінної системи контролю доступу на відеодомофон, краще запросити фахівця, причому, бажано до покупки самого відеодомофона.

Компанія “Сучасні системи безпеки бізнесу” надає якісні послуги з проектування , встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об’єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-системДзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: