Віддалений доступ

Для надання віддаленого доступу ми робимо всі необхідні заходи безпеки. Це направлено на збереження важливої інформації. Для підтвердження віддаленого доступу користувачам треба буде пройти ідентифікацію, аутентифікацію і авторизацію. Допуск до важливої інформації має невелике коло людей. Авторизований користувач завжди повинен мати доступ до його цікавить. Будь-які дії, які можуть привести до зміни або втрати інформації забороняються. Після проходження перевірок та авторизації користувач отримує доступ до інформаційних ресурсів, всі подальші дії контролюються.

Аутентифікація полягає в процедурі підтвердження особи користувача отриманої при введенні пін-коду, пароля або біометричних даних.

Важливою відмінністю систем віддаленого доступу є визначення рівня доступу. Це залежить від надійності аутентифікації. Наприклад: двофакторна аутентифікація дає доступ до конфіденційної інформації, а звичайний пароль – тільки до довідкової інформації.

Контроль дій підключених користувачів здійснюється завдяки аудиту логів і моніторингу активності.

З цього випливає, що надавати віддалений доступ співробітникам можна тільки після впровадження систем безпеки, контроль за доступам користувачів і призначення відповідальних за поширенням інформації.

Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 227-90-21

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

Добавить комментарий

%d такие блоггеры, как: