Wi-Fi камери відеоспостереження

Wi-Fi камери відеоспостереження

  Wi-Fi камери відеоспостереження завоювали величезну популярність, завдяки можливості розміщувати їх в будь-якому місці будівлі, квартири або ділянки, не турбуючись про дроти. Wi-Fi камери відеоспостереження мають безліч переваг, включаючи простоту установки, експлуатаційну гнучкість і хороше співвідношення ціни і якості. Принцип роботи Wi-Fi камери відеоспостереження дуже простий: камера підключається до мережі за допомогою Wi-Fi (можливо також підключення через інтернет-кабель) і передає зображення на комп'ютер. Єдине, що потрібно зробити - це встановити програмне забезпечення для успішного функціонування камери відеоспостереження.

Основні переваги бездротових Wi-Fi камер відеоспостереження:

  • Відсутність проводів - це дозволяє помістити Wi-Fi камеру відеоспостереження в потрібному місці. Таку Wi-Fi відеокамеру легше сховати, якщо вона використовується з метою забезпечення безпеки. Ніщо так не видає камеру безпеки, як великий чорний кабель, що висить уздовж стіни.
  • Простота установки - для установки дротяних камер відеоспостереження доводиться свердлити отвори в стіні, використовуючи при цьому якісь монтажні інструменти. Хоча це і не настільки складне завдання, однак, на те, щоб зібрати кріплення для камери відеоспостереження, буде потрібно додатковий час. Встановити Wi-Fi камери відеоспостереження надзвичайно просто, крім того, її можна помістити під будь-яким потрібним кутом.
  • Експлуатаційна гнучкість - Wi-Fi камери відеоспостереження можна розмістити в будь-якому потрібному місці, потім можна перемістити в нове місце, не піклуючись про дроти. Можливість маніпулювати камерою і кріпити її на великій відстані від підлоги, позбавить від безлічі клопоту.
  • Дешевше, ніж звичайна дротова камера - завдяки тому, що Wi-Fi камера відеоспостереження бездротова, для її установки потрібно, як правило, менше інструментів і приладдя. Це дозволяє заощадити гроші на покупку аксесуарів. Платити доведеться лише за саму відеокамеру.

Wi-Fi камери відеоспостереження мають дуже корисною властивістю, передавати зображення і окремі знімки (наприклад, при спрацьовуванні детектора руху), безпосередньо в інтернет, що дає можливість проводити спостереження за об'єктом з будь-якої точки планети (і з будь-якого пристрою) де є інтернет. Деякі моделі Wi-Fi камер відеоспостереження мають функції віддаленої (онлайн) налаштування: яскравості, чіткості, зміни ракурсу огляду, голосового спілкування і т.п. Для отримання доступу до онлайн зображенню, Вам необхідно просто набрати в браузері інтернет адреса камери. Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» має широкий вибір камер відеоспостереження для будь-якого об'єкта та призначення. А фахівці компанії здійснюють якісну установку систем відеоспостереження, а також проводять консультації щодо її використання. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: