Відеоспостереження в складних погодних умовах

Відеоспостереження в складних погодних умовах

 

Для того, щоб встановлення відеоспостереження виконувала свої функції в екстремальних погодних умовах, вона повинна бути ретельно розрахована, а обладнання та комплектуючі повинні підбиратися особливо ретельно.

Під складними погодними умовами маються на увазі такі фактори:

• слабке освітлення і темний час доби; • атмосферні опади (дощ, град, сніг); • явища, що погіршують видимість (туман, серпанок, мряка). Забезпечення безпеки об'єкту, що охороняється передбачає своєчасне виявлення об'єкта та його ідентифікацію. Для того, щоб це відбувалося і в екстремальних зовнішніх умовах, існують два шляхи. Перший - це підвищення чутливості відеопристроїв. Другий - нейтралізація складних умов спостереження.

Підвищення чутливості відеопристроїв

Найпростіший спосіб підвищити чутливість системи відеоспостереження - це вибір камер з більш чутливою матрицею. Вартість такої камери досить висока, однак вона має більш широкий спектр чутливості, що включає в себе область, примикає до інфрачервоного діапазону. Установка системи відеоспостереження з такими камерами дозволяє підвищити чутливість в два-три рази в порівнянні зі стандартною камерою зі звичайним діапазоном.

Другий шлях, що дозволяє підвищити чутливість відеопристроїв, полягає у використанні новітніх технологій обробки відеосигналу, серед яких найбільш поширені тимчасове і просторове накопичення.

У першому випадку кадри складаються протягом певного проміжку часу (до однієї хвилини), після чого на монітор надходить сумарне зображення. Такий метод дозволяє отримати якісне зображення, проте має дуже велику інерцію, а рухомі об'єкти виходять змазаними.

Просторове накопичення полягає в підсумовуванні сигналів сусідніх елементів, тому рухомі об'єкти на дисплеї не змащені, а інерційність відсутня. На жаль, результуюче зображення має меншу чіткість.

В останні роки з'явилися камери відеоспостереження, що використовують обидва методи одночасно, і позбавлені недоліків кожного способу.

При необхідності забезпечити відеоспостереження в повній темряві, в густому тумані і диму використовується тепловізійне обладнання. Висока вартість установки відеоспостереження, що включає в себе тепловізори, окупає себе, оскільки дає можливість побачити будь-який рухомий предмет за умови, що він має температуру вище, ніж температура навколишнього середовища.

Поліпшення умов відеоспостереження

У деяких випадках набагато вигідніше поліпшити умови відеоспостереження штучним шляхом. Це можна зробити двома різними способами: збільшити освітленість спостережуваного ділянки, встановивши додаткову кількість ламп, або оснастити камери відеоспостереження інфрачервоним підсвічуванням.

Встановлення ламп видимого освітлення, крім іншого, стає додатковим способом відлякування зловмисників, оскільки навряд чи хтось із них ризикне зазирнути в яскраво освітлене місце. Правда, при додатковому освітленні ніжно простежити, щоб вся територія висвітлювалася рівномірно, інакше відеокамера не зможе адаптуватися до ділянок з різною освітленістю.

В даний час більш поширене ІЧ підсвічування, яке вбудовують в камери. Це є більш економним і практичним методом.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: