Установка системи відеоспостереження в офісі

Установка системи відеоспостереження в офісі

 

В даний час камери відеоспостереження можна зустріти в будь-якому місці, в тому числі на вулицях, автомагістралях, в магазинах, приватних домоволодіннях і, звичайно ж, в офісних центрах. Важливо сказати, що установка відеоспостереження в офісі - це не посягання на особистий простір співробітників компанії, а забезпечення їх безпеки і ефективної роботи.

Як показує практика, знаючи про наявність камер, працівники більш відповідально починають ставитися до виконання своїх професійних обов'язків, менше відволікаються, не витрачають час на сторонні справи і розмови. Саме тому установка камер відеоспостереження в офісі дозволяє не тільки забезпечити безпеку компанії, але і в рази підвищує продуктивність праці фахівців.

Завдяки системам відеоспостереження на контрольованій території плідно здійснюється боротьба з:

 • нецільовим використанням робочого часу співробітниками;
 • несанкціонованими проникненнями на територію офісу;
 • заподіянням шкоди майну, габежамі;
 • проникненням сторонніх людей в будівлю офісу;
 • порушеннями трудової дисципліни.

Сучасні системи відеоспостереження в офісі дозволяють одночасно вирішувати кілька завдань, в тому числі таких як:

 1. Безпека. Встановивши камери в офісному приміщенні, Ви можете бути повністю впевнені в сумлінності своїх співробітників. Постійний моніторинг не лише дозволяє запобігти несанкціоноване проникнення сторонніх осіб, а й дає можливість попередити промислове шпигунство. Це що стосується прихованого відеоспостереження в офісі. Якщо ж говорити про відкриту установці камер, то варто відзначити, що найчастіше саме вони є основним стримуючим фактором, що дозволяє запобігти протиправним діям співробітників або відвідувачів.
 2. Оптимізація робочого процесу. Доведено, що встановлення відеоспостереження дозволяє збільшити продуктивність праці фахівців компанії. Крім того, часто саме установка камер відеоспостереження сприяє нормалізації взаємин в колективі. як правло, відносини між співробітниками стають більш коректними і поважними.
 3. Дисципліна. Установка відеоспостереження в офісі дозволяє контролювати час приходу фахівців на роботу, час обідньої перерви і т.д. Знаючи про що ведеться відеоспостереження, співробітники перестають спізнюватися, скорочують кількість і час «перекурів».

Використання системи відеоспостереження в офісі надасть Вам наступні можливості:

 • цілодобовий контроль над територією офісу;
 • віддалене спостереження в режимі реального часу і можливість перегляду архіву записів;
 • використання відеоархіву для вирішення спірних ситуацій;
 • спостереження за діяльністю персоналу в робочий час;
 • збереження відомостей про відвідувачів;
 • виведення зображення камер на пост охорони;
 • функція включення відеокамер при тривожному сигналі.

Ефективного результату можна досягти тільки в тому випадку, коли на об'єкті встановлено правильно обраний комплекс технічних засобів, який об'єднує всі підсистеми безпеки - системе контролю доступу, відеоспостереження в приміщеннях і по Перімтру, охоронна і пожежна сигналізації, облік робочого часу.

Візуальний контроль приміщень дає вірну оцінку зони допуску і дозволяє охороні прийняти рішення, навіть не вступаючи в контакт з людиною, якого вирішують пропустити або затримати.

Систему відеоспостереження можна назвати основною складовою комплексної системи безпеки. Завдяки технічним засобам відеоспостереження можна не тільки виявити загрозу об'єкту на ранньому етапі, але і встановити її рівень.

Для підвищення ефективності систем відеоспостереження, розробники все частіше застосовують цифрові технології. Це розширює функціональні можливості відеосистем і надає нові можливості відеоконтролю.

Наприклад, для кожного з відеоканалів можна встановити індивідуальні настройки, щоб забезпечити максимальну ефективність відеоконтролю. З'являється також можливість контролю відеосистеми через Інтернет, працівником, який знаходиться далеко від точки доступу. Таким чином, один оператор має можливість контролювати об'єкти, віддалені і один від одного, і від самого оператора. внаслідок повго підвищується ефективність охорони і забезпечується безпека офісу. Найкраще замовляти налаштування системи відеоспостереження професіоналам, які мають багаторічний досвід і хорошу репутацію.

Як розрахувати кут огляду камери відеоспостереження в офісі?

Переваги відеоспостереження в офісі Кут огляду камери відеоспостереження, тобто видима область зображення, залежить від її фокусної відстані. При відомому фокусній відстані кут огляду можна дізнатися за спеціальними таблицями. Наприклад, для камер 440K Pixels, CNB-LJL-21S, 600 TВлін, 1/3 SONY Super HAD CCD оптика f = 6.0 мм, що означає фокусна відстань рівне 6 мм. Далі слід подивитися кут огляду в наступній таблиці:

1) Фокусна відстань 2,45мм - кут огляду по горизонталі - 93 градуси.

2) Фокусна відстань 2,8 мм - кут огляду по горизонталі - 83,6 градусів.

3) Фокусна відстань 2,96мм - кут огляду по горизонталі - 86 градусів.

4) Фокусна відстань 3,7мм - кут огляду по горизонталі - 88 градусів. 5) Фокусна відстань 3,6 мм - кут огляду по горизонталі - 72 градуси.

6) Фокусна відстань 4,0 мм - кут огляду по горизонталі - 62 градуси.

7) Фокусна відстань 6,0 мм - кут огляду по горизонталі - 43,5 градусів.

Проектування і установка систем відеоспостереження - це завдання, яке під силу лише професіоналам. Для ефективної і коректної роботи камер відеоспостереження необхідно врахувати безліч деталей, в тому числі місце їх розташування, освітленість і т.д. Звернувшись до фахівців компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу», Ви можете бути повністю впевнені, що ми виконаємо всі роботи швидко і якісно. При цьому лояльна цінова політика, дозволить вам заощадити кошти на встановлення камер відеоспостереження в офісі.

Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: