Сучасні реєстратори відеоспостереження

Сучасні реєстратори відеоспостереження

 

Реєстратори відеоспостереження призначені для запису відеоінформації, що надходить з відеокамер, для її зберігання і подальшого відтворення. При наявності мікрофона відеореєстратор здатний записувати і аудіосигнали.

Технічний прогрес в області цифрових технологій дозволяє поліпшити можливості цифрових відеорегістатор, що застосовуються в установці систем відеоспостереження. Основною вимогою до цифрових відеореєстраторів є, безумовно, якість зображення в записі, також важливою характеристикою є швидкість запису при заданому дозволі. У переліку відеореєстраторів RVi з'явилися новинки - серії LB, MA і РА. Вони володіють широкими функціональними можливостями. Так як використовується сучасна елементна база і технологія обробки зображень відеореєстратори RVi мають можливість забезпечити чудова якість зображення, що записується.

При підборі відеореєстратора для конкретної системи відеоспостереження необхідно керуватися певними параметрами, що характеризують роботу пристрою. До важливих параметрах відеореєстратора відносяться швидкість запису, число вхідних каналів (показує, скільки відеокамер можна підключити), величина дозволу, тип компресії, функціональність. Крім цього, при підборі оптимального відеореєстратора, фахівці звертають увагу на те, чи можливе підключення додаткових пристроїв - зовнішніх накопичувачів, IP камер, аудіканалов; скільки інформації можна записати до перезапису, чи може відеореєстратор працювати в мережі і т.д.

Коли проводиться встановлення систем відеоспостереження необхідно звертати особливу увагу на параметри і функціональні якості відеореєстратора. Всі серії відеореєстраторів RVi володіють чудовою мережевий функціональністю. Це стало можливим завдяки подвійному кодуванню відеопотоків. Трансляція відеопотоку по мережі може проходити з будь-якими характеристиками, а якість зображення, записуваного на внутрішні жорсткі диски, залишиться все тим же чудовим.

В даний час реєстратори відеоспостереження випускаються багатьма підприємствами, як вітчизняними, так і зарубіжними, причому більшість виробників пропонують системи, засновані на базі персональних комп'ютерів.

Фахівці компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» дадуть відповідь на всі, що цікавлять Вас, питання, що стосуються реєстраторів відеоспостереження, а також підберуть відповідну Вам модель відеореєстратора та іншого обладнання для систем відеоспостереження. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини