Складнощі в роботі системи відеоспостереження

Складнощі в роботі системи відеоспостереження

 

Камери відеоспостереження є однією з головних складових системи безпеки, адже системи відеоспостереження використовуються не тільки для потреб бізнесу, для контролю в офісі, також камери відеоспостереження підходять для вирішення домашніх проблем і цілей. Якщо Ви встановлюєте системи відеоспостереження самостійно у своєму будинку, ось кілька простих кроків, які можуть допомогти Вам при монтажі системи відеоспостереження. Ви також зможете усунути основні неполадки роботи системи або камер.

Системи відеоспостереження і усунення несправностей камери. Поради.

У більшості випадків рекомендується звернутися за допомогою до фахівців, які зможуть точно діагностувати і допомогти в ремонті і підтриманні роботи системи, але існує декілька простих порад, які Ви зможете перевірити самостійно. Розглянемо наступні можливі проблеми та їх вирішення.

Зображення не відтворюються на моніторі.Найбільш поширеною причиною цієї проблеми є неполадки в кабелі. Кращий спосіб спробувати усунути цю проблему - від'єднати кабель на обох кінцях і зробити перевірку.

Іншою причиною може бути втрата харчування. Це характерно, в основному, для камер відеоспостереження низької напруги. Запобіжник живлення і живлення системи мережі повинні бути перевірені так само.

Наявність "побічного ефекту" в моніторі.

Відображення неправильного відеосигналу можуть розглядатися як залишкові зображення. Це вторинні образи, які можуть викликати спотворення перегляду. Потрібно спробувати перенаправити сигнал на інший відео-продукт.

Темний передній план і яскравий фон. Це відбувається, коли яскрава пляма на зображенні закриває тепловізор і зменшує посилення зображення. Тому неосвітлена область здається більш темніше, ніж вона є насправді.

Компенсація зустрічній засвітки або зміна положення камери відеоспостереження, здається, ефективною альтернативою, щоб уникнути проблем такого роду.

Усунення яскравих плям на моніторі. Відбитий від об'єктів світло також вловлюється камерою. Це також може викликати засвітки. Якщо джерело світла яскравий і проходить через об'єктив камери системи відеоспостереження, то на моніторі може з'являтися яскрава біла пляма з вертикальною лінією.

Зміна положення камери може допомогти вирішенню проблеми, щоб уникнути яскравого світла на зображенні можуть використовуватися різні додаткові аксесуари.

Засніжена картинка і усунення сніжинок на зображенні. Коли радіо, магнітні або електричні перешкоди підібрані за коаксіальним кабелям, це призводить до зниження якості зображення через появу снігового покриття.

Кабель повинен бути перенаправлений від проблемного місця. Крім того, Ви повинні використовувати кабелі хорошої якості і розташувати їх осторонь від існуючої електричної мережі для передачі даних.

Це були всього декілька найбільш часто зустрічаються несправностей і поради щодо усунення несправностей прихованих камер системи відеоспостереження. Однак при виникненні проблем і несправностей ми радить звертатися до фахівців.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» може надати Вам широкий спектр камер відеоспостереження для різних об'єктів і призначень. А досвідчені фахівці компанії виконають якісне встановлення та налаштування систем відеоспостереження. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: