Системи відеоспостереження вночі

Системи відеоспостереження вночі

 

Встановлення системи відеоспостереження також передбачає роботу системи в нічних умовах. Так як відеокамера реєструє тільки відбите від предметів світло, то в повній темряві вона не може бачити нічого.

Для того, щоб вона «бачила», необхідне підсвічування предметів у нічний час. Як підсвічування був обраний так званий короткохвильовий інфрачервоне світло, на який прекрасно реагують матриці камер відеоспостереження.

Слід звернути увагу і на те, що отримання кольорового зображення в темряві нереально і недоцільно. Щоб отримати кольорове зображення, довелося б висвітлювати об'єкти всіма кольорами спектра, але в цьому випадку ні про яку прихованою, невидимою для ока підсвічуванні не може бути й мови. Інфрачервоне випромінювання з більшою довжиною хвилі діє на меншій відстані, тому для збільшення відстані підсвічування слід вибрати ІЧ-хвилі з коротшою хвилею.

Установка системи відеоспостереження з ІЧ-підсвічуванням для роботи в нічних умовах заточується під конкретні обставини охорони. Наприклад, якщо замовнику потрібна насамперед скритність підсвічування, то встановлюється випромінювач з довжиною хвилі, наприклад, 950 нм, але якщо основна вимога - це відстань, на якій підсвічування діє, то встановлюється випромінювач з меншою довжиною хвилі, наприклад, 870. У кожному конкретному випадку встановлюється оптимальний інфрачервоний випромінювач.

Кут випромінювання ІК прожектора є дуже важливим параметром. Необхідно, щоб він приблизно дорівнював куту огляду відеокамери. При рівній потужності доцільно підібрати ІК випромінювач з меншим кутом огляду, так як в цьому випадку дальність підсвічування значно більше. Для спостережень на невеликій відстані часто встановлюють відеокамери, що мають кут огляду, менший, ніж 40 градусів. Для такої камери оптимальним варіантом буде ІК прожектор з таким же кутом випромінювання, так як в цьому випадку він здатний освітлювати предмети на більшій відстані.

В цілому, організація інфрачервоного підсвічування так, щоб забезпечити максимальну чіткість зображення і не знизити чутливості камери відеоспостереження - це дійсно високе мистецтво. І тут головне - забезпечити рівномірність підсвічування у всьому полі зору камери, щоб відеокамера могла розрізнити навіть найменші деталі та об'єкти, так як неосвітлені ділянки обов'язково приведуть до втрати частини інформації відеозображення. Слід встановлювати інфрачервоні прожектори так, щоб вони не засліплювали іншу камеру.

В цілому зображення відеокамери, одержуване завдяки інфрачервоній підсвічуванні, аналогічно тому зображенню, яке виходить при використанні видимого світла, так як короткохвильове інфрачервоне випромінювання не особливо відрізняється за своїм оптичним характеристикам від видимого світла. Однак відмінності все-таки існують - ІК зображення має меншу чіткість, і меншу контрастність. Крім цього, якість зображення, отриманого в результаті ІК підсвічування, може знизитися в результаті атмосферних умов - снігу, дощу, туману.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини