Система відеоспостереження: wi-fi або кабель

Система відеоспостереження: wi-fi або кабель

При виборі системи відеоспостереження, слід в першу чергу встановити мету роботи даної системи. Тому як, ставлячи різні завдання, ми отримуємо не тільки істотну різницю в ціні, але, що найбільш важливо, в якості роботи самої системи. У будь-якому випадку метою встановлення системи відеоспостереження стає можливість спостереження, а це залежить від якості зображення і якості передачі відеосигналу.

Якість зображення залежить від обраного обладнання. А от якість передачі сигналу безпосередньо залежить від того, яким способом цей сигнал буде передаватися. І тут вже можливі варіанти. По-перше, самим надійним і простим способом - по дротах. Але є і другий варіант, це зараз стало популярним - встановлювати бездротове обладнання, ще й побудовані на технології Wi-Fi бездротового зв'язку. Розглянемо обидва варіанти, їх переваги та недоліки.

Як показує практика, місце розміщення камер частково визначається можливістю приєднання до них кабельної мережі. Тому як, крім інсталяції самої камери потрібна прокладка кабелю. Крім цього, розташування камер відеоспостереження повинно відповідати вимогам найкращого огляду, тобто не мати «мертвих» зон, а й контролювати одні й ті ж зони з різних ракурсів. У цьому випадком буде трохи мороки з прокладанням кабелю, але без цього не обійтися і в бездротових системах, тому як камера повинна від чого - то харчуватися. Підводка електроживлення не настільки трудомісткий процес, але дроти все-таки будуть.

Бездротова система відеоспостереження доведеться до місця, якщо дроти недоречні зовсім, як наприклад, в приміщеннях архітектурного пам'ятника, або просто з метою збереження інтер'єру та зовнішнього вигляду. Споруда системи безпеки на основі Wi-Fi камер відеоспостереження дозволить не побоюватися за порушення естетичного вигляду об'єкта, а можливості WiFi мереж дозволяють створювати системи відеомоніторингу для різних за масштабами об'єктів, від малих до великих. І тут, з усією серйозністю, потрібно поставитися до вибору обладнання для такої системи. У цьому питанні варто покластися на фахівців, та як особливості об'єкта можуть змусити значно розширити список необхідного устаткування, не кажучи вже про установку. Помилки на цьому етапі можуть обернутися безліччю проблем. За умови, що проектировка даної системи та її установка пройшли успішно, система відеоспостереження буде працювати якісно. Якщо ж десь буде помилка, система бездротового відеоспостереження принесе більше проблем, ніж допомоги. Тому і компанію-інсталятора слід вибирати з особливою ретельністю.- 1

Ставлячи в порівняння дротову і бездротову системи, можна зробити висновок, що вони й істотно різняться в ціні і надійності. Незважаючи на всі переваги бездротової системи, її надійність може забезпечити тільки професійний підхід до виконання. Тому як фактори навколишнього середовища досить сильно впливають на якість передачі сигналу, про це попереджають і самі виробники WiFi обладнання. Все, такого роду, фактори повинні бути враховані при проектуванні системи. У свою чергу, провідні системи не зажадають надвитрат, та й з вибором устаткування все трохи простіше. Досить підібрати якісне обладнання та система відеоспостереження надійно прослужить довгі роки.

Підводячи підсумок вищесказаного, хочеться відзначити, що, незважаючи на сформовану тенденцію віддавати перевагу новітнім розробкам, таким як використання інтернету та Wi-Fi технології, провідні системи були і залишаються найбільш прийнятними за співвідношенням ціна / якість. Якщо Ваш вибір, все-таки, упав на бездротової варіант вирішення питання моніторингу на об'єкті, то будьте уважні і не довіряйте настільки дорога справа непрофесіоналам, щоб не платити за чужі помилки своїми коштами.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини