Мережеві IP-камери відеоспостереження і сфери їх застосування

Мережеві IP-камери відеоспостереження і сфери їх застосування

Мережеві IP-камери відеоспостереження підходять для охорони великої кількості самих різних об'єктів: електропідстанцій, автозаправок, вузлів лінійної арматури при нафтопроводах, вишок з ретрансляторами мобільного зв'язку, невеликих торгових мереж і т.д. Відеосервери і поворотні камери відеоспостереження ідеально підходять також для контролю ситуації на автошляхах. З їх допомогою автолюбителі можуть оцінювати ступінь переповненості доріг, а міська влада - отримувати інформацію про дорожній трафік.

Як здійснюється відеозапис і передача даних? Мережеві IP-камери можуть підключатися через стільникові телефони, стандартні модеми або ADSL. Застосування пристроїв з функціями панорамування, нахилу і зміни масштабу зображень дозволяють службі дорожньої безпеки при необхідності розглянути всі необхідні деталі подій, що відбуваються. Головний сервер, який зберігає отримані зображення, фактично може бути і веб-сайтом. На нього здійснюється автоматична відправка зображень з камер відеоспостереження або він сам може збирати отримані за допомогою камер відео.

Із застосуванням бездротових IP-камер або відеосерверів з вбудованими накопичувачами можлива побудова системи відеореєстрації, здатної фіксувати всі необхідні відомості і в разі тривоги передавати на вказаний в налаштуваннях електронну адресу серію кадрів.

Домашнє використання. IP-камера є хорошим сторожем майна. Наприклад, її можна використовувати для охорони машини під вікном. Ночами вона буде знімати машину, а вранці власник може це відео переглядати.

Камера часто може стати єдиним свідком подій, що відбуваються з дитиною. Можна, набравши на своєму робочому комп'ютері IP-адреса встановленої будинку камери, побачити, чим займається ваша дитина і його няня. В Італії, наприклад, планується найближчим часом встановити такі пристрої в дитячих садах, щоб батьки могли побачити свою дитину в будь-який момент, не відходячи від свого робочого місця.

Контроль за фінансовими операціями. У зв'язку зі збільшенням числа банків та інших фінансових організацій, що використовують інтернет для транзакцій грошей, використання систем відеоспостереження є оптимальним варіантом для забезпечення безпеки проведених операцій. У комбінації з системами мережевого захисту організацій, технологія IP-спостереження дає можливість зробити найбільш захищеною передачу відео по каналах зв'язку, оскільки застосовуються вже внутрішні параметри налаштувань безпеки, захищені паролем. Найкраще рішення - здійснення загального контролю над усіма подіями, що відбуваються в рамках однієї операції. Завантажувальні модулі кожної окремої транзакції синхронно зберігаються в центральній базі даних. В разі підозр на шахрайство вони можуть використовуватися як докази в суді.

11Бізнес.Встановлення мережевої камери на будівельному майданчику дозволяє клієнтам бачити зі своїх комп'ютерів розвиток проекту будівництва свого майбутнього будинку. Якщо недоступно підключення по локальній мережі, бездротова IP-камера може приєднуватися до мережі будівельної організації через модем мобільного телефону. У цьому випадку швидкість передачі даних хоча й буде низькою, але достатньою для цієї мети. Оскільки в мережевих камерах є вбудований web-сервер, для підключення до сайту будмайданчика комп'ютер не потрібно. Вводячи вказану адресу в рядок браузера, клієнт може отримувати зображення на будь-яких стадіях розвитку проекту. Аналогічним способом можуть спостерігати за ходом робіт також і менеджери будівельних компаній.

Інші можливості. Оснащення поворотними IP-камерами відеоспостереження гірськолижних курортів дозволяє кожному бажаючому бачити поточний стан траси. Набравши потрібну адресу в браузері, можна віртуально відвідати будь-яку установу, розташоване в будь-якій точці світу - інститут в США, клініку в Японії, стадіон у Німеччині і т.д.

Світлочутливість, поряд з дозволом, є одним з найважливіших параметрів IP-камери відеоспостереження. Основна маса IP-камер володіє чутливістю на порядок нижче, ніж аналогові CCTV-камери, тому при виборі цифрового пристрою на цей параметр необхідно звертати особливу увагу.

Вплив світлочутливість камери на якість зображення. Часто трапляється ситуація, коли після установки дорогою багатомегапіксельних вуличної IP-камери відеоспостереження замість дешевої аналогової моделі користувачі з подивом виявляють, що в сутінках стала виходити картинка набагато гіршої якості.

У специфікаціях до всіх мережевих IP-камерам є параметр, який вказує на світлочутливість - рівень мінімальної освітленості, вимірюваний в люксах. Але виробники далеко не завжди вказують фактичну чутливість. Наприклад, якщо в специфікації до пристрою вказана світлочутливість 0,1 люкс, то це не є гарантією того, що камера здатна давати зображення задовільної якості вночі при місячному освітленні. Швидше за все, отримана картинка буде або занадто темною, або занадто галасливою. Буває, що при заявленому рівні відеосвітла тестовий відеофрагмент є світлим і деталізованим, але в цьому випадку є свої підводні камені. Домогтися такої чіткості можливо при включеному режимі накопичення, тобто при тривалій витримці. Якщо режим накопичення включати в сутінках, то все статичні об'єкти дійсно будуть виглядати деталізовано і чітко, але всі рухомі об'єкти при знятті їх на камеру відеоспостереження стають змазаними. Застосування режиму накопичення виправдане лише для вирішення невеликої кількості завдань. У більшості випадків це властивість може лише вводити користувача в оману щодо реальної чутливості цифрової камери.

Як оцінити чутливість? Для оцінки реальної світлочутливості необхідно в першу чергу звернути увагу на використовувану матрицю. На сьогоднішній момент всі CCTV камери розробляються з застосуванням двох технологій: CCD і CMOS. CCD-матриця в порівнянні з матрицею CMOS-типу дозволяє домагатися на порядок кращою чутливості. Матриці CMOS, в свою чергу, діляться на кілька різновидів. Вироби, виготовлені із застосуванням більш ранньої технології APS, мають низьку чутливість і високий рівень шумів. А в камерах на основі матриць CMOS ACS, де збільшена площа светопрінімающіх елементів, світлочутливість буде вище.

Найефективнішим способом оцінки світлочутливість камери є її тестування. Для оцінки параметра потрібно записати при різної освітленості кілька роликів тестових таблиць. З падінням рівня освітленості знижується роздільна здатність пристрою. При тестуванні існує можливість вибрати камеру відеоспостереження, що дає більшу кількість ТВЛ. Крім тестових таблиць, необхідно також записати рухомі об'єкти - для оцінювання їх можливого змазування при зйомці через включеного режиму накопичення.

Оцінивши здатність і чутливість камери, можна отримати гарне уявлення про пристрій. А порівнявши ці параметри з вартістю приладу, можна з робити вже попередній вибір моделі. Остаточний вибір робиться після розгляду інших елементів специфікації.

Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: