Ремонт системи відеоспостереження

Ремонт системи відеоспостереження

 

Статистика показує, що найбільш значущим чинником, який впливає на вибір системи відеоспостереження, є надійність в експлуатації, а не економічність або сучасне обладнання. У свою чергу, довгу роботу без ремонту визначає правильна установка відеоспостереження, яка зроблена особами, що мають відповідну кваліфікацію. А безграмотна інсталяція обладнання високої вартості і всієї системи часто зводить нанівець роботу відеокамер і всієї системи в цілому.

Ремонт системи відеоспостереження потрібно тоді, коли з ладу раптово вийшло обладнання для відеоспостереження. До ремонту системи відеоспостереження фахівці переступають після діагностики всіх пошкоджень елементів відеоспостереження та виявлення чинника, який привів до подібних пошкоджень. Діагностика системи відеоспостереження є основою всього ремонту відеоспостереження, і може займати навіть більше часу, ніж сам безпосередній ремонт системи відеоспостереження. Ремонт системи відеоспостереження можна розділити на три категорії: гарантійний, терміновий і плановий.

Гарантійний ремонт системи відеоспостереження здійснюється тією компанією, яка розробляла систему відеоспостереження, тобто здійснювала проектні та монтажні роботи. Він проводиться по гарантії, якщо фірма, яка встановлювала систему відеоспостереження, дотримується відповідні гарантійні зобов'язання.

Потреба в терміновому ремонті відеоспостереження виникає раптово, і ситуація, яка сприяє виникненню неполадок при терміновому ремонті системи відеоспостереження, зазвичай виникає спонтанно. Терміновий ремонт системи відеоспостереження повинен проводитися в короткі терміни, неполадки повинні бути усунені швидко і ефективно, інакше зволікання з ремонтом відеоспостереження, може загрожувати втраті відеоконтролю на охоронюваному об'єкті.

Плановий ремонт відеоспостереження, по-іншому, можна назвати «обслуговування відеоспостереження». Плановий ремонт проводиться при діагностиці працездатності відеоспостереження, у строки, встановлені при укладенні договору з клієнтом.

Практика показала, що можна виділити п'ять основних причин ремонту систем відеоспостереження. Це:

1) вироблений ресурс камери, відеореєстратора та іншого обладнання;

 2) шлюб обладнання, допущений виробником (близько 7% для хорошої фірми);

3) неякісний монтаж відеоспостереження (найчастіша причина ремонту);

4) відсутність сервісного обслуговування;

5) агресивні зовнішні впливи (вандалізм, перепади температури, атмосферні опади тощо).

Щоб зрозуміти, що саме сталося з Вашої камерою відеоспостереження, зверніть увагу на те, в чому виражаються несправності відеоспостереження. Так, наприклад, якщо камера відеоспостереження не показує картинку і не реагує на запити, проблема може бути пов'язана з платою харчування, ушкодженнями кабелю живлення, або з неполадками в логічній структурі пристрою.

Якщо камера проходить діагностику, при якій не виявлено вищезазначених пошкоджень, але камера спостереження все одно не видає картинку, несправність камери може полягати в поломці об'єктива. Ремонт об'єктива камери відеоспостереження занадто трудовитрат і недоцільний, тому проводиться заміна об'єктива камери відеоспостереження.

Не виключено, що причиною виходу з ладу камери відеоспостереження став пробій по ланцюгах відеовиходу, через що у камери відеоспостереження може бути відсутнім картинка. Таке часто трапляється в грозу, і особливо це актуально для камер вуличного відеоспостереження. Тому установка вуличного відеоспостереження повинна здійснюватися висококваліфікованим професіоналом, який зробить установку камери відеоспостереження в недоступному місці для електричного розряду блискавки, або встановить блискавковідвід. Якщо зробити установку камери відеоспостереження неправильно, існує ризик впливу на камеру вуличного відеоспостереження несприятливих погодних умов, які з часом виведуть камеру вуличного відеоспостереження з ладу.

14.Також, приводом для ремонту відеоспостереження, може служити, те, що картинка з камери відеоспостереження видно, обладнання проходить тест, однак не управляється. Якщо ця біда наздогнала Ваше обладнання для відеоспостереження, то причина криється, швидше за все, в прогарі плати управління. У цьому випадку ремонт відеоспостереження включає в себе або ремонт плати управління, або повну її заміна. Причина виходу з ладу плати управління системи відеоспостереження, аналогічна попередній - сильні грози, які пошкоджують дроти управління. Щоб уникнути цього інциденту, рекомендується захищати кабелі відеоспостереження за допомогою спеціальних засобів захисту.

Якщо камера відеоспостереження працює нестабільно, періодично відключається, перезавантажується і не реагує на управління, то даний дефект обумовлений збоями в роботі елементів плат, мікросхем. Звичайно в даному випадку допомагає перепрошивка системи відеоспостереження.

Після того, як монтаж відеоспостереження зроблений, доцільно укласти з організацією договір на технічне обслуговування. Вартість цієї послуги порівняно невисока, проте дозволяє значно продовжити термін служби контролюючого обладнання та всієї системи в цілому.

При відсутності належного технічного обслуговування можуть виникати такі проблеми:

• термокожухи і механізми камер відеоспостереження з часом забруднюються, забиваються пилом. Своєчасне очищення усуває забруднення. • виникають проблеми з блоками живлення камери (через перегрів, вироблення ресурсу, короткого замикання). Проблема усувається ремонтом блоку або його заміною на більш надійну модель. • в термокожухи вуличних відеокамер через недостатню герметичності може проникати волога, яка з плином часу призводить до короткого замикання або корозії. Планова перевірка дозволяє своєчасно виявити проблему, після чого кожух замінюється на герметичний. Технічна перевірка системи відеоспостереження зводиться не тільки до виявлення вже існуючих проблем, а й до того, щоб їх не допускати. Так, фахівець, спрямований для планової перевірки системи відеоспостереження, звертає увагу на те, наскільки вироблений ресурс існуючого обладнання (відеокамер, моніторів, реєстратора, жорсткого диска, на якому зберігаються записи), і при необхідності замінює їх на нові, не чекаючи остаточної відмови.

Наприклад, якщо з відеокамер надходить нечітке зображення, то це зазвичай свідчить не стільки про забрудненому об'єктиві, скільки про виробленому ресурсі обладнання та необхідність його заміни на нове.

Поширеною причиною ремонту відеосистем є зовнішні впливи, які (ненавмисно або навмисно) призводять до порушення цілісності кабелю, витої пари, кожуха тощо. Проблема вирішується шляхом заміни пошкоджених деталей на нові.

У кожному з випадків, що вимагають ремонту, слід звертатися тільки в спеціалізовані організації, що мають всі допуски для проведення подібних робіт. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: