реєстратори відеоспостереження

реєстратори відеоспостереження

Реєстратор відеоспостереження (відеореєстратор) - це обов'язкова частина системи відеоспостереження , представляє собою пристрій, який приймає відео і аудіо (за потребою) сигнали, записує і зберігає їх на жорсткому диску. При підключенні до інтернету, транслює за допомогою мережі. Відеореєстратори бувають різними, і вибір правильного залежить від вимог власника, і камер відеоспостереження. Давайте розглянемо за якими параметрами характеризуються відеореєстратори:

  1. Симплекс, триплекс, пентаплекс відеорегістратор.
  2. Кількість вхідних каналів (від 4 до 16-ти).
  3. Частота кадрів в секунду.
  4. Якість дозволу.
  5. Тип компресії.
  6. Наявність датчика руху.
  7. IP або аналоговий відеореєстратор.

реєстратори відеоспостереження

аналоговий відеореєстратор

Аналоговий відеореєстратор один з найперших, але це не означає, що він застарів. До сих пір аналоговий спосіб відеоспостереження (за допомогою ТВ кабелів) є чи не найбільш захищеним. Запис відео відбувається на внутрішній жорсткий диск (зазвичай докуповується окремо), від обсягу которогзалежить тривалість запису і зберігання відео. Зазвичай близько 2-х місяців, далі - запис йде по колу. На цей показник впливає кількість камер, кожна камера може записувати до шістнадцяти гігабайт на добу, так що вибирайте обсяг жорсткого диска відповідно до такої формули: кількість камер множимо на необхідний період в днях і на 12. Наприклад: є 8 камер, необхідно щоб запис вівся 31 день: 8 * 31 * 12 = 2976 гб.

IP відеореєстратор

Відноситься до більш сучасної системи. Головними перевагами стали покращене дозвіл відео (навіть HD) і можливість вести наблЮден віддалено за допомогою інтернету. Такий тип реєстратора здатний приймати сигнал тільки від IP камер , стандартним набором будуть від чотирьох до тридцяти двох камер.

прихований відеореєстратор

Відрізняється мініатюрними розмірами і автономністю. Такі реєстратори відмінно підходять для прихованого відеоспостереження і труднощів з вибором розміщення не буває. Завдяки автономному живленню, може працювати без мережі досить тривалий час. Також мають режим енергозбереження, досить підключити його до мережі за допомогою адаптера(Типу зарядного пристрою для мобільного телефону).

міні відеореєстратор

Це пристрій невеликого розміру, яке може записувати і зберігати відео високої роздільної дозвіл в форматі AVI. У міні відеореєстратора є спеціальне кріплення, яке дозволяє його закріпити навіть в автомобілі. По суті, такі відеореєстратори замінюють цілу систему відеоспостереження, так як мають вбудовану цифрову камеру. Звичайно, найбільш поширені саме у автомобілістів. Його легко переносити з собою, що стане знахідкою для блогерів або мандрівників. Найти найкращі ціни на відеореєстратори Ви можете в нашому магазині . Якщо у Вас виникли питання - напишіть нам, і ми з радістю Вас проконсультуємо. Складні системи відеоспостереження обов'язково включають в себе відеореєстратор, і підібрати необхідний Вам допоможе тільки фахівець. Наші професіонали на ринку безпеки вже більше десяти років, і компетентність доведена постійними клієнтами. Зателефонуйте нам-і ми допоможемо Вам підібрати і встановити систему відеоспостереження під Ваші потреби:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини