Реєстратор відеоспостереження Dahua HCVR5108H-V2

Реєстратор відеоспостереження Dahua HCVR5108H-V2

Реєстратор відеоспостереження- це пристрій, призначений для запису, зберігання та відтворення відеосигналів, а при наявності мікрофона, і аудіосигналів; а так само виведення відеозображення на монітор і трансляції відеосигналу по мережах (інтернет відеоспостереження). Реєстратори відеоспостереження розрізняють за такими критеріями: • функціональність (симплекс, триплекс, пентаплекс відеореєстратор); • число вхідних відеоканалів: чотирьохканальний відеореєстратор, восьмиканальний відеореєстратор, шістнадцятиканальний відеореєстратор; • сумарна швидкість запису відеореєстратора - частота кадрів в секунду; • дозвіл відеореєстратора - наприклад 720x480 або HD DVR; • використовуваний тип компресії - наприклад H.264 DVR; • можливістю підключення IP-відеокамер; • можливістю підключення зовнішніх пристроїв (через релейні входи / виходи); • детектор / датчик руху; • можливість роботи по мережі - мережевий відеореєстратор; • форм-фактор - CVR, NVR, mini DVR, Car DVR, PC-based DVR, Hybrid DVR. Прості стандартні реєстратори є аналоговими пристроями, їх потік відео йде безперервний, за допомогою телевізійного кабелю. Запис відео відбувається на внутрішній жорсткий диск. Залежно від того, скільки відеокамер приєднано до реєстратора визначається величина архіву для них. Кожна камера може записати до шістнадцяти гігабайт інформації за добу. Від цих даних потрібно отталківатся, підраховуючи величину пам'яті жорсткого диска для відеореєстратора.

Реєстратори Відеоспостереження

Прихований відеореєстратор

Прихований відеореєстратор - це мініатюрний пристрій, яке встановлюється в недоступних для зору місцях з метою ведення відеозапису. Прихований відеореєстратор справжня знахідка для здійснення негласного спостереження. Проблем з розміщенням такого пристрою не буває практично ніколи, на відміну від звичайних відеокамер. Приховані відеореєстратори володіють джерелом автономного живлення, завдяки якому стає можливим тривале функціонування девайса в автономному режимі. Крім того, таким приладам властиві властивості енергозбереження, а для їх підключення не потрібно щось особливе - вистачає всього лише адаптера живлення (начебто зарядного пристрою для телефону).

Міні відеореєстратор

Міні відеореєстратор - це досить маленьке цифрове пристрій, який володіє високою роздільною здатністю і може знімати відео високої якості у форматі AVI. Міні відеореєстратори комплектуються спеціальним кріпленням, яке дозволяє закріпити його як стаціонарно, так і використовувати в якості автомобільного портативного відеореєстратора. Крім цього, його можна легко використовувати в якості переносного пристрою. Такі моделі легко встановлюються в автомобільному транспорті, і завдяки його записи можна в будь-якій ситуації довести свою правоту перед співробітниками ДАІ. Міні відеореєстратори також успішно використовуються як невеликий переносний камери і дозволяють успішно відобразити приємні моменти під час Вашого відпочинку. Міні відеореєстратор - це перша необхідна річ, як для автомобілістів, так і для туристів.

IP-відеореєстратор

IP-відеореєстратор - це пристрій, який приймає і записує відеодані з IP-камер. Мережеві відеореєстратори точно так само, як і аналогові, здатні записувати відео від певної кількості камер. Найбільш популярні пристрої запису на чотири, вісім, шістнадцять і тридцять дві відеокамери. IP-відеореєстратори призначені для спільної роботи з IP-відеокамерами. Стандартна комплектація пристрої зазвичай така: сам відеореєстратор, блок живлення, маніпулятор (миша), диск зі спеціальним програмним забезпеченням, комутаційний кабель. Жорсткий диск зазвичай не входить в комплектацію DVR, він купується окремо. Фахівці компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» дадуть відповідь на всі, що цікавлять Вас, питання, що стосуються реєстраторів відеоспостереження, а також підберуть відповідну Вам модель відеореєстратора та іншого обладнання для систем відеоспостереження. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: