Приймачі і передавачі відеосигналу

Приймачі і передавачі відеосигналу

 

Відеоспостереження, сигналізація міцно увійшли в перелік речей, звичних для будь-якого підприємства або фірми. З'явилися порівняно недавно бездротові системи відеоспостереження стали серйозною конкуренцією провідний сигналізації.

При будівництві бездротової системи відеоспостереження сполучною ланкою, що передає відеоінформацію з камери відеоспостереження до пристрою запису, є приймачі і передавачі відеосигналу.

Принцип роботи передавача полягає в тому, що надійшовши з камери відеоспостереження відеосигнал обробляється, модулюється і випромінюється. Модуляція передбачає, що один або кілька параметрів випромінюваного радіосигналу вим еняются відповідно до інформаційного видеосигналом. Таким чином, відеозображення, зашифроване в радіосигналі, може передаватися на великі відстані. Аналоговий сигнал має три основних види модуляції - частотну, фазову, амплитудную.

Одним з найважливіших параметрів антен, які використовують приймачі і передавачі відеосигналу, є спрямованість випромінювання друге і спрямованість прийому перших. Діаграма спрямованості антен тих пристроїв, які використовують доступне відеоспостереження, сигналізація , близька до кругової. Таким чином, коефіцієнт посилення антен і передавачів, і приймачів, має однакове значення в усіх напрямках.

Встановлюючи приймачі і передавачі відеосигналу дляalizatsiya / "> бездротової сигналізації, щоб створити якісний зв'язок, слід дотримуватися певних правил.

Правило перше. Між пристроями, які передають відеосигнал, відстань повинна бути гранично чистим, тобто, не повинно бути ні огорож, ні будівельних конструкцій.

Правило друге. Приймачі і передавачі відеосигналу повинні бути на максимально можливій відстані від електричних пристроїв і не перебувати в металокаркасних конструкціях. Це пов'язано з тим, що близькість електричних пристроїв і металевих конструкцій або призводить до екранування сигналів, або створює електромагнітні наводки. Радіосигнал, який представляє собою вид електромагнітного випромінювання, чуйно реагує на сторонні сигнали подібного роду.

металоконструкція повністюекранує електромагнітне випромінювання завдяки тому, що створює електромагнітне поле, рівне за величиною випромінюється, але протилежне за знаком. В кінцевому підсумку, випромінювання передавача, який міститься в металеву конструкцію, не може поширитися назовні, а приймач, будучи поміщений туди ж, не в силах прийняти жодного зовнішнього сигналу.

Крім цього, приймачі і передавачі відеосигналу встановлюються на одній висоті, з тим, щоб переданий сигнал менше спотворюється і менше втрачав інтенсивність.

Всі ці правила забезпечать надійність і тривалу експлуатацію бездротової системи відеоспостереження . Слід зауважити, що передавач повинен приєднуватися до відеокамери, таким чином він отримує можливість отримувати відеосигнал і, селле його перетворення, відправляти на передавачі, які можуть або записувати його на жорсткий диск, або передавати для контролю на монітор, або на відеореєстратор .

Після того, як будуть встановлені бездротові приймачі і передавачі відеосигналу, відпадає можливість в проводах, необхідних в провідний системі підключення.

Однак в деяких випадках, при певній конструкції будівель або приміщень, бездротова система відеоспостереження не виправдовує себе через ненадійність і великої кількості перешкод, які роблять її використання недоцільним.

У кожному конкретному випадку питання про вибір виду сигналізації - провідний або бездротової - повинен ршать тільки фахівець.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велика різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем . Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: