PoE-живлення

 

PoE (Power over Ethernet) - це передача живлення кінцевому пристрою по Ethernet кабелю (UTP кручена пара ) спільно з даними. Існує два типи пристроїв PoE-системи. Перше - це пристрій живлення, або інжектор (Power Sourcing Equipment - PSE), призначене для подачі електроживлення в мережу Ethernet. Друге - пристрій, живиться через Ethernet (Powered Device - PD). Живиться пристроєм може бути або сама мережеве пристрій з підтримкою технології PoE, або роздільник, який виконує функції розподілу каналів передачі інформаційних даних Ethernet і живлення. Роздільник має окремі виходи Ethernet і живлення і використовується для мережевих пристроїв, що не підтримують технологію PoE.

PoE-інжектор - це пристрій, призначений для подачі напруги в лінію Ethernet і дозволяє організувати живлення кінцевого пристрою з використанням технології P oE.

PoE-спліттер - це пристрій, призначений для виділення лінії з постійною напругою 12 В (можливі варіанти) з мережі Ethernet з підтримкою живлення PoE. Дозволяє організувати живлення кінцевого пристрою, що не підтримує PoE.

Основні специфікації PoE-живлення:

t-align: center; "Кредит> 2009

позначення PoE стандарт Рік випуску Потужність, Вт Довжина лінії, м Тип ісп. пар кабелю Сила струму, A Напруга, В (DC)
Стандартний PoE IEEE 802.3af 2003 15.4 (до 18) до 100 Тип 1 і 2 до 0.4 Від 36 до 57
PoE + (Hi-PoE) IEEE 802.3at 25.5 (до 30) до 100 Тип 1 і 2 до 0.4 Від 48 до 57
Super Hi-PoE IEEE 802.3at + 2012¶2013 60 і вище до 100 Тип 3 до 0.6 57

Кожна пара пристроїв - передавальне і приймає живлення - проходять при підключенні цикл узгодження, в результаті якого визначається можливість з'єднання з використанням функції PoE і клас питомого пристрої. Пристрій, що не підтримує PoE, матиме інші фізичні параметри, а значить, живлення PoE НЕ буде подано в цю лінію, що дозволить уникнути виведення з ладу обладнання в результаті його випадкового підключення.

Розглянемо порядок узгодження при з'єднанні устрійств:

1. Пристрій живлення подає від 3 до 10 В у вибрані пари кабелю і визначає параметри опору кінцевого пристрою. 2. Пристрій живлення має подати живить пристрою від 19 до 26,5 кОм при 50-150 нФ. 3. За отриманими даними пристрій живлення визначає, чи є пристрій на лінії PoE-сумісним. 4. Якщо термінал показало прийнятні параметри, то по ним визначається його клас живлення. Класу живлення відповідає подається на порт PoE потужність:

  • Клас 0 - 15,4 Вт;
  • Клас 1 - 4,5 Вт;
  • Клас 2 - 7 Вт;
  • Клас 3 - 15,4 Вт;
  • Клас 4 - 30 Вт.

Окремий клас займають пристрої з 60 Вт живлення. 5. При узгодженні пристрої проходять дві перевірки:

  • Пристрій живлення починає піднімати напругу в лінії до 48 В протягом 400 мс, і, якщо живиться пристрій за цей час споживає струм менше 5 мА, то живлення з лінії знімається.
  • Пристрій живлення подає напругу 1,9-5 В при чСТОТ 500 Гц, і якщо вхідний опір становить більш 1980 кОм, то живлення з лінії знімається.

6. Вся процедура узгодження пристроїв займає не більше 0,5 с. 7. У разі, якщо пристрій живлення визначить перевантаження споживаного живиться пристроєм струму, з кабелю буде знята напруга протягом 0,5 с.

Комутатори, які підтримують стандарт живлення пристроїв по кручений парі Power over Ethernet (PoE), дозволяють значно скоротити витрати і спростити процедуру розгортання додатків IP-телефонії і бездротових мереж . Тепер Вам не потрібно буде шукати вільні розетки і думати про те, як подати живлення на віддалену точку доступу або відеокамеру. PoE - це технологія, що дозволяє комутатора використовувати порти Ethernet не тільки для обміну даними, а й для подачі живлення на пристрої, що підтримують даний стандарт живлення, наприклад точки бездротового доступа, камери відеоспостереження та IP-телефони, за допомогою кабелю відеоспостереження.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велика різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: