Особливості бездротової системи відеоспостереження

Особливості бездротової системи відеоспостереження

 

Бувають випадки в житті, коли не завжди господарям подобається робити знову які - то ремонтні роботи в будинку, де зовсім недавно проводився ремонт. А ось для нагляду за будинком і дітьми на дитячому майданчику або паркуванням автомобіля, особливо в нічний час - систему відеоспостереження хотілося б мати. Є випадки, коли до централізованої, діючій системі відеоспостереження, є необхідність підключення віддаленої IP камери, що знаходиться на значній відстані.

Рішення є, і про нього, що полягає в установці Вами бездротової системи відеоспостереження, ми і поговоримо сьогодні в нашій статті. Принцип застосування бездротових систем відеоспостереження.

Бездротова система відеоспостереження оптимальна у випадках, коли відстань від відеокамер до відеореєстратора досить значна, а можливість прокладки кабелів зв'язку утруднено. Варіант розташування IP камер може бути будь-який, як правило, з їх установкою в важкодоступних місцях, де будь-хто, розсудлива людина і подумки не допустити їх наявність.

Є завжди складність при монтажі камер відеоспостереження - це прокладка проводів. Особливо, якщо це важкодоступне місце або кидок проводів через стовпи за допомогою троса або ще якимось чином. Як правило, це викликає деякі складнощі, а навіть не складності, а здорожує весь монтаж в цілому. Або, потрібно прокинути провід через якусь, наприклад, невелике озеро або якийсь котлован, який заповнений водою або брудом, є якісь складнощі при самому монтажі або вимагає для прокладки проводу якийсь спецтехніки. У цьому випадку нам на допомогу приходять бездротові камери. Бездротова камера в більшості випадків - це ip-камера. Є в неї можливість працювати за технологією Wi-Fi. Вбудований модуль дозволяє їй допомогою точки доступу передавати всю відеоінформацію за бездротовою технологією wi-fi. Зазвичай, якщо у нас об'єкт розділений на декілька будівель, і при установці камери в іншій будівлі, як правило, електрика у нас присутня. У випадку, коли присутня електрику і є можливість до камери підключити електрику, бездротова камера є оптимальним рішенням у вирішенні проблем якраз прокладки проводу до камери.

Ще один безпосередній плюс у бездротових камер - це мобільність. Камера, яка працює в певному місці, може з часом показувати не ту картинку як Вам би хотілося. У цьому випадку Ви зможете дуже просто перемістити дану камеру. Тільки провід живлення переноситься або розетка, що в більшості випадків - не проблема, а сама камера відеоспостереження як працювала, так і працює по бездротовій мережі. До одного бездротового пристрою якраз, роутеру, маршрутизатора - без різниці можна підключити декілька камер - як мінімум, 5-6 камер можна підключити. Проблем не виникне в межах прямої видимості, а це як правило, якщо це лісовий об'єкт виробничий, де відкрите приміщення, відкрита місцевість, то 40-50 метрів гарантовано камера працювати буде за цією технологією. При всьому при цьому, не завантажувати основну мережу. У випадку, коли камера коштує трохи дорожче з wi-fi-модулем, то це з лишком компенсується відсутністю потреб у проводах і в прокладанні проводів. Надійність роботи wi-fi-камер анітрохи не менше ніж дротова технологія, все залежить від електрики. Як відомо, все залежить від електрики. Від перепадів електрики можна захиститися джерелом безперебійного живлення. У цьому випадку розгортається система відеоспостереження звичайно ж, в рази швидше.

Бездротове GSM відеоспостереження.

Воно застосовується у випадку, коли немає можливості прокладки ліній зв'язку відеоспостереження, а система «Wi-Fi», також відсутня. Для установки цього типу відеоспостереження використовуються спеціальні GSM камери.

При цій системі відеоспостереження, відеозйомка та фіксація її результатів на жорсткий диск, як правило, проводиться в автоматичному режимі за певною програмою і може реагувати на управління від зовнішніх датчиків, таких як, наприклад, датчик відкриття дверей або датчик руху. Перегляд знятого відеоматеріалу при встановленому бездротовому GSM відеоспостереження, можливий з мобільного телефону, ноутбука або комп'ютера - незалежно від вашого місцезнаходження.

Ви можете бачити все, що відбувається у вас вдома або на вашому об'єкті також і в «прямому ефірі», перебуваючи при цьому «дуже далеко». Для цього вам необхідно вставити «SIM - ку» оператора GSM зв'язку в регіоні з вашим об'єктом охорони в свій «мобільник», дати команду на включення живлення 220В на об'єкті, і далі в автоматичному режимі «on-line» трансляції дивитися все там відбувається в даний час.

Бездротове Wi-Fi відеоспостереження.

Бувають випадки, що виникає необхідність, систему відеоспостереження побудувати з використанням бездротового з'єднання Wi-Fi або підключити одиничну камеру відеоспостереження, розташовану на досить великій відстані від загальної системи відеоспостереження на об'єкті. Саме тоді, коли лінію зв'язку до віддаленої IP-камери відеоспостереження тягнути неможливо, та й в принципі дорогувато - приходить на виручку бездротова радіозв'язок Wi-Fi.

Головною умовою, необхідною для передачі даних із віддаленою IP відеокамери, тобто обов'язковість прямої видимості між двома антенами (точками) бездротового зв'язку, тобто антеною відеокамери об'єкта відеоспостереження і антеною центрального пульта відеоспостереження. Сучасні комплекти Wi-Fi відеоспостереження віддалених IP камер, можуть надійно тримати канал відеозв'язку навіть на відстанях порядку 30 км.

Цифровий, сучасний спосіб передачі відеоінформації, також дозволяє максимально надійно її захистити від несанкціонованого втручання сторонніх осіб, як це зробити неможливо, при передачі даних звичайних провідних шляхом.

Але при Wi-Fi відеоспостереження, необхідно знати, що тут можливе погіршення швидкості передачі і якості зображення при несприятливій електромагнітної обстановці в радіусі дії даної системи відеоспостереження.

Також, важливою умовою для нормального функціонування системи Wi-Fi відеоспостереження, є наявність електроенергії на віддаленому об'єкті для живлення IP камери, оскільки камера повинна працювати в постійному режимі, в крайньому випадку в тривалому.

Впровадження системи бездротового відеоспостереження ідеально в індустріальних і промислових зонах і складських приміщеннях для виробничих компаній, міських умовах для органів громадської безпеки.

Відеоспостереження, як бездротова система, не вимагає підключення кожної відеокамери до провідної мережі (навіть якщо вона є), досить просто розташувати відеокамеру з модемом в необхідному місці і почати транслювати зображення в центр керування через мережу.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини