Охоронні Системи відеоспостереження

Охоронні Системи відеоспостереження

Основну частину інформації людина отримує через очі, тому основа будь-якої безпеки та інформованості - це охоронні системи відеоспостереження. Охоронні системи відеоспостереження - це Ваша впевненість і повний спокій. Охоронні системи відеоспостереження дозволяють за допомогою технічних засобів, виробляти візуальний контроль, за об'єктами або територією, як у безпосередній близькості, так і на великих відстанях. Найчастіше застосовуються охоронні системи відеоспостереження побудовані на основі цифрового відеореєстратора - DVR (Digital Video Recorder), який дозволяє проводити запис відеосигналу на жорсткий диск вбудований в відеореєстратор, а так само виробляти трансляцію і управління, як по локальній мережі так і через інтернет. Охоронні системи відеоспостереження, побудовані на основі персонального комп'ютера з установлюваної платою відеозахвату і відповідного ПЗ, хоча отримали і менше поширення але вони незамінні на невеликих об'єктах. Сучасні охоронні системи відеоспостереження дозволяють не тільки спостерігати і записувати що відбувається, але й передавати зображення на комп'ютери (ноутбуки, нетбуки), мобільні телефони (смартфони) засобами GPRS каналу і INTERNET. Конструктивно охоронні системи відеоспостереження складається з:

  1. Системи відеореєстрації (на базі PC або DVR);
  2. Відеокамери (зовнішні, внутрішні, чорно-білі, кольорові);
  3. Об'єктиви до відеокамер;
  4. Пристроїв передачі відеосигналу (провідні, безпровідні);
  5. Інфрачервоні прожектори (вбудовані в камери, зовнішні);
  6. Поворотні пристрої.

Охоронні системи відеоспостереження - це інформаційна система, яка надає інформацію, за допомогою якої можна або відновити минулі події, або отримати необхідну інформацію про події або людях. Така інформація завжди корисна керівнику і дозволяє завжди тримати будь-яку ситуацію під контролем. Охоронні системи відеоспостереження виконує кілька функцій:

  • це система безпеки;
  • це елемент контролю технологічних процесів;
  • це система дозволяє отримувати інформацію про співробітників та відвідувачів;

Охоронні системи відеоспостереження встановлюються в банках, магазинах, складах, автостоянках, в будинках і квартирах. Крім того, охоронні системи відеоспостереження дозволяють отримати незаперечні факти і докази, а так само камери відеоспостереження - неупереджені свідки. За Вашим бажанням охоронні системи відеоспостереження можна нарощувати практично будь-якою кількістю відеокамер. Більш дрібні системи і системи по крупніше об'єднує в глобальні охоронні системи відеоспостереження, створюючи мощьних систему контролю та безпеки. Компанія "Сучасні системи безпеки бізнесу" надає якісні послуги з проектування , встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок , квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: