Огляд систем відеоспостереження

Огляд систем відеоспостереження

 

Сучасне життя неможливо уявити без систем відеоспостереження. Вони встановлюються всюди - в аеропортах і на вокзалах, в банках і супермаркетах, в заміських будинках і приватних квартирах. Легко можна переконатися, що установка відеоспостереження стала однією з головних прикмет сучасності.

Пристрої, що входять до складу систем відеоспостереження, постійно удосконалюються. Завдяки цьому щорічно з'являються більш точні і більш надійні системи відеоспостереження.

В даний час найбільшим попитом користуються два типи систем відеоспостереження. У першому типі встановлення відеоспостереження використовує персональний комп'ютер в якому є необхідне програмне забезпечення та плата відеозахоплення. Другий тип відеосистем використовує цифровий реєстратор, який скорочено називають DVR (Digital Video Recorder).

Сучасні системи відеоспостереження можуть не тільки спостерігати за подіями або записувати їх, але і транслювати відеозапис по Інтернету або передавати її на мобільний телефон.

За своїм центрального пристрою відеосистеми поділяються на кілька типів:

Перший тип - найпростіша і найдешевша система - аналогова система відеоспостереження, основним пристроєм якої є квадратор. Це пристрій виводить на монітор ізлбраженія, який надходять від декількох різних відеокамер. Різні режими роботи квадратора дозволяють виводити на монітор зображення від однієї камери, або від всіх одночасно, або виводити зображення по черзі.

Однак система на базі квадратора може записувати події тільки тоді, коли вона оснащена додатковим пристроєм - відеомагнітофоном. Тому встановлення відеоспостереження, яке використовує квадратор, доцільна тільки на тих об'єктах, які цілодобово охороняються. Це можуть бути, наприклад, парковки, прохідні або автостоянки.Videokameryi Другий тип - система відеоспостереження на базі відеореєстратора. Вона має більш широке коло функцій, так як реєстратор приймає, аналізує, обробляє і записує всі вступники на нього дані. До одного відеореєстратора модно підключити від 16-ти до 64-х відеокамер. Така відеосистема легко передає зображення по Інтернету, на смартфон, на персональний комп'ютер. Набір функцій відеореєстратора набагато більше, ніж квадратора.

Останнім часом все частіше встановлюється відеоспостереження на базі персонального комп'ютера. Такий тип відеосистем набагато більш зручний і функціональний по порівнянням з аналоговим типом. Для включення в відеосистему в комп'ютер вставляється додатковий пристрій - плата відеозахоплення. Ця плата, за допомогою необхідного програмного забезпечення трансформує аналоговий сигнал у цифровий формат.

Перетворений сигнал може стискуватися, записуватися, архівувати, виводитися на екран. До входу-виходу плати відеозахоплення можна підключити відразу декілька камер відеоспостереження. Останні розробки відеоплат оснащені важливою функцією стиснення відеоінформації. Примітно те, що відеоспостереження в нічних умовах поводиться також як і в денний час доби.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини