Устаткування для відеоспостереження

Устаткування для відеоспостереження

Як вибрати камеру відеоспостереження

Оскільки саме від камери залежить якість картинки і можливості охоплення, давайте почнемо з основних характеристик, і за що вони відповідають: 1) Кольори. Кольорова камера або чб? Яка краще - вибирати вам, але майте на увазі, що в темряві, навіть кольорова камера буде знімати в чб. Кольорові камери стоять на порядок дорожче, так що якщо для Вас не є принциповим питання кольоровості, немає сенсу переплачувати. 2) Дозвіл. А це питання дуже важливе, особливо якщо ви плануєте поставити камеру відеоспостереження біля каси (зображення повинно бути достатньо чітким, щоб можна було побачити купюри). Вимірюється розрідження в Твл (кількість вертикальних ТВ ліній), відповідно чим вище показник Твл - тим більше помітні дрібні деталі. Звичайно, ціна піднімається пропорційно зростанню цим показником, тому такі камери ставляться тільки в гостро необхідних місцях. 3) Чутливість. Іміряється в люксах (ЛК), показує: при якому мінімальному освітленні камера буде нормально бачити приміщення. Чим яскравіше освітлений об'єкт - тим вище рівень його ЛК. Найкращим вибором буде камера, з показником 0.01 ЛК (що стосується мало освітлених об'єктів), але якщо світла немає взагалі - підбирайте камеру з інфрачервоним підсвічуванням. 4) Кут огляду камери. Це величина площі, яка потрапляє в поле зору камер відеоспостереження, залежить від розміру матриці і фокусної відстані. 5) Тип корпусу. Циліндричні, купольні, усічений конус, кубічні і т.д. З цього питання у нас є окрема статися камери.

Як вибрати відеореєстратор

Відеореєстратор - це пристрій, який записує, зберігає і відтворює відео (аудіо, якщо є мікрофони), отримані з камер відеоспостереження. Відеореєстратор не має власної пам'яті, тому в нього вставляється жорсткий диск, а ось від обсягу цього диска і завсит: як довго буде записуватися і зберігається запис. В середньому 2 місяці, після чого запис йде по колу, стираючи з початку. Таким чином: якщо у вас не IP система, і ви не можете переглядати записи через інтернет, то в будь-якому випадку, приїхавши на об'єкт, ви зможете подивитися що сталося за останні 2 місяці. Якщо Ви вибрали IP систему відеоспостереження - подбайте про підключення IP відеореєстратора до інтернету. Це можна зробити за допомогою WIFI, але кабель набагато надійніше. Такі системи зараз найбільш затребувані, адже вони дозволяють стежити за об'єктом з будь-якої точки світу через ноутбук і, навіть, смартфон. Якщо Вам необхідно більше інформації з цього питання, перейдіть сюди. Більш класичний варіант сигналу між камерами і відеореєстратором - аналогове (CCTV). На сьогоднішній день, такий тип залишається найбільш захищеним, адже через інтернет можуть зламати ваші камери і взяти під контроль. CCTV отримав зе продовження в AHD технології. AHD-камери і відеореєстратори отримали можливість передавати аудіо- і відеосигнал на відстані до 500 метрів, при цьому допустимий дозвіл відео - HD. Ця технологія дозволяє передавати сигнал як в AHD так і в аналоговому режимі, відповідно і реєстратор сумісний як з AHD-камерами так і звичайними аналогововимі.

додаткові компоненти

Плата відеозахвату. Якщо система відеоспостереження буде будуватися на базі ПК - немає необхідності в придбанні відео-реєстратора. По суті, вона замінює відеореєстратор, і вставляється безпосередньо в ПК, через який і буде відбуватися контроль відеоспостереження. Основна функція цієї плати - перетворення аналогового потоку інформації з камер відеоспостереження в цифровий формат. Вартість таких плат набагато нижче, ніж цифрові відеореєстратори і набагато зручніше з точки зору управління з ПК. Ще одним бонусом стане віддалене управие комп'ютером, відповідно спостерігати можна буде через інтернет з будь-якого іншого комп'ютера, в будь-якій точці планети. Це більш вигідна (в грошовому еквіваленті) заміна IP системи відеоспостереження. Мікрофони для відеоспостереження . Бувають випадки, коли тільки візуальної інформації не вистачає, і для повноти картини необхідний аудиоряд. На цей випадок передбачені спеціальні активні мікрофони, з вбудованим підсилювачем. Звичайно, зараз на ринку є камери, у яких вмонтовані мікрофони, але Ви вже придбали камери, то сенсу міняти їх - немає. До системи відеоспостереження підключаються додаткові окремі мікрофони. ІК-прожектори. Знову таки, якщо у Вас вже є система відеоспостереження, але у камер немає ІК підсвічування, а вам необхідна нічна зйомка - немає сенсу міняти камери. Можна докупити окремо ІК-прожектора, які встановлюються біля камер і «висвітлюють» переглядається зону в темряві.

Важно

Ми з Вами ознайомилися з основними складовими системи відеоспостереження, розглянули, на що слід звертати увагу, але! Дуже важливо, щоб будь-яку систему збирали фахівці. Багато компонентів бувають не сумісні між собою, або вимагають додаткового програмного забезпечення. Щоб не витрачати гроші даремно завжди звертайтеся до професіоналів. Ми допоможемо Вам підібрати необхідне обладнання за найкращими цінами, грамотно встановимо і запустимо. Якщо у вас в процесі роботи виникнуть будь-які проблеми - ми завжди прийде на допомогу. Пам'ятайте: на кону Ваша безпека і безпека Вашого бізнесу. У магазині Ви можете ознайомитися з актуальними цінами на камери, відеореєстратори, і навіть, готові комплекти.

Сучасні Системи Безпеки Бізнесу - на сторожі Вашої безпеки!

Не відкладайте на завтра: телефонуйте нам.

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: