Про системи відеоспостереження для будинку

Про системи відеоспостереження для будинку

 

Системи відеоспостереження для будинку дають можливість вирішити безліч питань, пов'язаних з оптимізацією новітньої системи безпеки. Системи відеоконтролю за об'єктом дають можливість створювати безперервну відеозапис, яка в майбутньому зможе засвідчити справжність подій, що відбулися.

Відеоконтроль будинку відбувається за допомогою системи, що складається з камери і монітора. Між ними проходить лінія зв'язку, через яку інформація від камери надходить на монітор. Для великих розмірів об'єкту, що охороняється в деяких зонах використовуються багатокамерні системи відеоспостереження , в яких зображення показується на монітори через квадратори або мультиплексори. Найкращим є спостереження одним оператором з 4-х відеокамер.

Існує невелика кількість методів для здійснення системи відеоспостереження для будинку :

  1. На базі відеореєстратора.

Відеореєстратор - це цифровий пристрій, який призначений для спостереження і записи всього, що відбувається. Найчастіше реєстратор використовують в якості додаткового інструменту охоронних служб. Головним параметром кожного пристрою системи відеоспостереження - це число показуються на екрані кадрів в одну секунду. Стандартом є величина,оторая становить 25 кадрів в секунду.

Багато реєстратори можуть забезпечувати нагляд з такою частотою, але із записом відбувається трохи по-іншому. У документації, як правило, вказується загальна частота для всіх підключених камер. Наприклад, якщо пристрій записує відео з частотою 25 кадрів в секунду, то дві включені камери поділять це число навпіл (тобто, по 12 кадрів в секунду). А якщо камер чотири, то частота буде близько 6 кадрів в секунду.

Одним з важливих параметрів реєстратора є максимальний дозвіл запису відео. Воно позначається двома цифрами: кількість відображуваних пікселів по горизонталі і по вертикалі. Чим більше дозвіл, тим чіткіше, якісніше і краще вийде зображення, тим самим будуть відображатися найдрібніші деталі на екрані монітора при відтворенні запису. Але варто пам'ятати, що на чіткість картинки буде також впливати точний вибір камер спостереження і об'єктивів.

Головна характеристика відеореєстратора - це самостійність і узгодженість функцій.

На базі відеосервера.

Відеосервер дозволяє розвивати мережеві системи відеоспостереження, не відмовляючись від існуючого аналогового обладнання. Відеосервер прекрасно підходить для інтеграції з існуючими аналоговими CCTV-системами. Цей пристрій додає нові функціональні можливості аналоговому обладнанню і уби рает необхідність в супутньої периферії: у коаксильних кабелях, моніторах і відеореєстраторах. Відеореєстратори стають непотрібними тому, що відеозапис може здійснюватися стандартними серверами на основі ПК.

Відеосервери зазвичай мають від одного до чотирьох аналогових портів для підключення камер і Ethernet-порт для підключення до мережі. Як і в мережеву камеру, в відеосервер вбудовані веб-сервер, чіп, що здійснюють відеосжатія, і операційна система, тому що входить аналоговий відеопотік може бути перетворений в цифровий, переданий або записаний через комп'ютерну мережу.

Бездротове відеоспостереження.

Системи відеоспостереження для будинку 3 Дана система відеоспостереження - це найкраще рішення, в зв'язку з відсутністю проводового способу. Головними приладами є бездротові відеокамери.

Бездротові камери відеоспостереження оснащені функцією Wi-Fi, яка дозволяє їм підключатися до мережі бездротовим способом, що значно економить фінансові кошти на підключення без витрат на кабель. Бездротові системи відеоспостереження можуть використовуватися і в приміщенні, і на вулиці. Якщо Ви самостійно не зможете встановити і налаштувати бездротову відеокамеру, Ви завжди зможете звернутися до нас.

Система IP-відеоспостереження.

lign: justify; "> IP-камери відеоспостереження, по-іншому відомі, як мережеві камери, будучи цифровими відеопристроїв, є основним будівельним блоком для будь-якої сучасної системи відеоспостереження, в яких передача даних і управління системою здійснюється за допомогою протоколу комп'ютерної мережі IP (Internet Protocol).

Кожна IP-камера - це свого роду пристрій, що поєднує в собі звичайну камеру спостереження з комп'ютером. Причому, з можливістю безпосереднього підключення до IP-мереж.

IP-камери відеоспостереження, а також інші мережеві пристрої, мають свій власний IP-адреса, що використовується для ідентифікації камери в мережах LAN / WAN / Internet. До складу систем відеоспостереження, побудованих на основі IP-камер, як правило, входять - веб-сервер, FTP-доступ, електронна пошта (e-mail), система управління аварійними сигналами. Більшість IP-камер оснащено додатковими рішеннями. Саме поширена додаткова опція - «розумний» аналіз зображення, який реально підвищує ефективність роботи IP-систем відеоспостереження. Інша, часто зустрічається опція - двостороння аудіо-зв'язок, що дозволяє вести акустичний моніторинг приміщення, в якому працює IP-камера.

Системи відеоспостереження для будинку 2 Системи відеоспостереження для будинку бувають кольоровими або черно-білими. Чорно-білі системи набагато дешевше кольорових і мають більшу роздільну здатність, але не передають деяку інформацію (колір волосся, одяг). Найважливіша характеристика відеосистеми - це дозвіл. Монітор повинен мати високий дозвіл, щоб не псувати дозвіл системи відеоконтролю.

Системи відеоспостереження для будинку діляться на аналогові і цифрові. Для відеоспостереження на маленьких об'єктах і запису інформації на відеомагнітофон найкраще застосовувати системи аналогового відеоспостереження. Цифрові системи забезпечують відеоспостереженням територіальні об'єкти, так як підтримують режим перегляду в реальному часі, самостійний режим роботи, а також забезпечує хорошу якість запису і передачу записи на інші носії.

Установку відеоспостереження будинку можна здійснювати з різними цілями:

  • для додаткового забезпечення безпеки проживання;
  • для організації контролю за членами сім'ї;
  • для підтримки дисципліни домашнього персоналу.

Здійснюючи установку відеоспостереження будинку , необхідно також враховувати ряд нюансів. В першу чергу слід взяти під візуальний контроль вхід на прибудинкову територію. Якщо є кілька входів в будинок, а також велика прибудинкова територія, то в цілях безпеки необхідно брати під контроль міста, де найбільш імовірним стає проникнення зловмисників. Як правило, в додатковому спостереженні потребують територія двору навколо будинку і гараж. З метою забезпечення конфіденційності відеоспостереження, камери можуть маскуватися або монтуватися в предмети ландшафтного дизайну. Якщо використовується обладнання відкритого типу, то доцільним стає використання додаткових кожухів і систем антивандального захисту.

Сучасний ринок послуг передбачає досить великий вибір різних компаній, що спеціалізуються на установці відеоспостереження для будинку. Традиційно, в комплекс сервісу входить розробка індивідуального проекту, відповідно до специфіки об'єкта. Замовник отримує гарантію на реалізовані роботи і можливість післягарантійного технічного обслуговування.

Фахівці компанії «Сучасні системи безпеки» є справжніми професіоналами і мають величезний досвід, виробляють установку систем відеоспостереження будь-якої складності, а також за бажанням замовника встановлюють всілякі функції. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: