Необхідність відеоспостереження в офісі

Необхідність відеоспостереження в офісі

Система відеоспостереження в офісі має свою, яскраво виражену, специфіку. Вона обумовлена:

• обмеженістю площі приміщень; • необхідністю зберегти недоторканними обробку і загальний стиль дизайну інтер'єру в офісі; • необхідність поєднувати системи відеоспостереження з системами контролю доступу та сигналізацією; • можливість легко організувати IP-відеоспостереження (немає такого офісу, де б не знаходилося широкосмугове Інтернет-підключення та простенька локальна мережа). Як наслідок, у більшості випадків система відеоспостереження в офісі - це система саме IP-відеоспостереження, з невеликою кількістю мініатюрних камер, бездротова, інтегрована в сигналізацію і систему оповіщення про пожежу.

У найзагальнішому вигляді система офісного відеоспостереження складається з:

• купольних (стельових) малогабаритних камер; • комутатора; • відеосервера, поєднаного, найчастіше, з комп'ютером власника офісу або системного адміністратора. Ідеальний варіант для офісу - IP-відеоспостереження, оскільки за наявності локальної мережі і доступу в Інтернет вбудувати в VPN такі елементи як камери і додатковий жорсткий диск для запису інформації з них нескладно.

Зручніше за все, звичайно, бездротова система відеоспостереження: у цьому випадку мінімально пошкоджується обробка стін і стелі офісу, істотно скорочується час монтажу і налаштування.

Периферію системи відеоспостереження утворюють камери, які встановлюються таким чином, щоб охопити якомога більшу площу офісного простору. Типове місце для їх розміщення - кут, утворений двома стінами і стелею. Кількість камер повністю залежить від планування офісу: краще, якщо в кожному офісному приміщенні їх буде по дві.

Для офісу, з його невеликою площею, прекрасно підходять невеликі камери відеоспостереження з мінімальною фокусною відстанню: зате з досить солідним кутом огляду.

Проект установки, модернізації або масштабування системи відеоспостереження є схему розташування основних елементів (камер, записуючих пристроїв, керуючих комп'ютерів і пристроїв зберігання інформації), список обладнання та кошторис, в якій вказані ціни на роботу і терміни її виконання.

Проектування включає ряд етапів:

1. оцінка стану об'єкта (кількості підходів до нього, які потребують «прикритті», протяжність периметра, геометрія приміщень і т.д.); 2. розрахунок кількості периферійних пристроїв (камер, муляжів камер); 3. визначення місць встановлення денних і нічних камер, поворотних і нерухомих, внутрішніх і вуличних); 4. вибір способу їх підключення (дротового або бездротового); 5. вибір пристроїв контролю та управління; 6. вибір способів зберігання інформації, отриманої з камер.

Наявність проекту дозволяє:

• не залишити «слабких місць» в периметрі або всередині будівлі; • гарантувати правильний вибір типів периферії; • забезпечити зберігання інформації протягом потрібного часу, стабільність роботи системи незалежно від погодних умов, енергопостачання і т.д. Монтаж і установка відеоспостереження в офісі дозволяє організувати візуальний контроль за об'єктом (територією) в будь-який час.

Встановлення систем відеоспостереження цікавить багатьох клієнтів, але в першу чергу дане обладнання має бути встановлено:

• на промислових об'єктах, складах, терміналах, заводах; • в магазинах, торгових центрах, супермаркетах, в медичних установах; • в офісних приміщеннях і банках; • в квартирах, дачах, котеджах. Необходимость видеонаблюдения в офисеРозкид за вартістю у систем відеоспостереження вельми значний - ми спробуємо розібратися в тому, від чого залежить ціна, які чинники роблять на неї більший вплив: за підсумками цілком можна буде сформувати недорогу, але ефективну систему спостереження за об'єктом.

Фактори, що впливають на ціну системи відеоспостереження:

1) кількість елементів системи (насамперед - камер);

Камери - це периферія системи відеоспостереження, чи не найважливіша її частина. І вже на етапі вибору камер стає ясно, що чим вони сучаснішою, тим, в цілому, дешевше виходить система. Зрозуміло, коли підбирається периферія для контролю за обстановкою на невеликому об'єкті, старенькі аналогові камери з декількома метрами коаксіальногокабелю, що виводить зображення через перехідник на комп'ютер диспетчера - це цілком прийнятне рішення. Але для скільки-небудь великих площ кращим вибором будуть IP-відеокамери бездротової системи спостереження.

2) спосіб передачі інформації в системі спостереження (провідний, бездротової - якщо говорити про системи з IP-камерами, провідний коаксіальний - якщо мова йде про аналогових системах);

Незважаючи на більш високу фактичну вартість компонентів, бездротові системи, що включають в себе IP-камери, мережеве оборудвоаніе, матричні комутатори та відеореєстратори (у вигляді, наприклад, потужного комп'ютера із збільшеною кількістю жорстких дисків) обходяться дешевше в монтажі та обслуговуванні.

3) строки та обсяги інформації, що зберігається (вимога щодо термінів визначає кількість жорстких дисків і відеореєстраторів, необхідних для того, щоб зберігати знімки і відео, передані камерами);

Визначає кількість реєстраторів, необхідних для системи відеоспостереження: чим їх більше, тим більшу кількість інформації можна зберігати в системі.

4) кількість диспетчерських пунктів, на екрани яких виводиться картинка з камер (якщо вони, звичайно, є).

Так що можна зробити висновок, що дешевше, у підсумку, обійдеться замовнику бездротова система відеоспостереження з IP камерами, мережевим обладнанням і невеликим масивом носіїв інформації.

Фахівці компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» грамотно складуть проект системи відеоспостереження в офісі, врахують при цьому всі Ваші побажання і запропонують варіанти поліпшення системи. Професійно змонтують систему відеоспостереження, налаштують і перевірять в різних режимах роботи, здадуть систему в експлуатацію. Технічну підтримку по телефону надаємо цілодобово.

Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: