Мікрофон для системи відеоспостереження

Мікрофон для системи відеоспостереження

Трапляються ситуації, коли зображення з камер системи відеоспостереження недостатньо. Незамінним джерелом інформації для таких випадків стає звук. Наявність мікрофона дає можливість відновити послідовність подій найбільшою точністю, а іноді й ідентифікувати учасників подій. Визначити їх наміри, навіть якщо вони не потрапили в поле зору камер відеоспостереження.

Мікрофони, вбудовані в корпус камери.

Сучасний ринок сфери безпеки може запропонувати обладнання на будь-який смак і колір, поєднуючи в собі різні технічні рішення. Наприклад, деякі камери для відеоспостереження оснащені вбудованим мікрофоном. Проте дані камери не завжди виконують покладену на них функцію, або просто не несуть практичної користі зважаючи цілого ряду причин. Одна з них полягає у виборі місця для встановлення обладнання, тому як оптимальне місце установки камери, принципово відрізняється від місця, обраного для установки мікрофону. Камери зазвичай встановлюються на значній відстані від об'єкта спостереження. Щоб забезпечити максимальний огляд їх монтують у верхній частині об'єму приміщення або під стелею. У цих випадках мікрофон буде вловлювати звуки з усього приміщення, саме тому застосувати з користю дані, отримані з його допомогою, буде практично неможливо. Ще одна важлива причина поганого звуку може полягати в самих характеристиках вбудованого мікрофона. Виробники камер в гонитві за привабливою вартістю своїх товарів найчастіше використовують допоміжне обладнання не кращої якості. А це призводить до того, що навіть у найсприятливіших умовах звук, що передається вбудованим мікрофоном, буде нерозбірливим.

Активні мікрофони для системи відеоспостереження.

Зі сказаного вище можна зробити висновок, що прийнятної якості звуку в системі відеоспостереження можна домогтися при використанні активного мікрофона. Розташувати його таким чином, щоб він знаходився якомога ближче до об'єкта спостереження. У зв'язку з цим великий і різноманітний асортимент активних мікрофонів. Головним завданням мікрофона є передача максимально якісного звуку без перешкоди шумов.821_mikrofon-dlya-videonablyuden Для вирішення цього завдання застосовується автоматичне регулювання посилення. Ця функція дозволяє без зайвих зусиль користувача підлаштуватися під індивідуальні особливості прослуховується приміщення. Нерідко активні мікрофони оснащують додатковими пристроями, які суттєво розширюють їх функціональні можливості.

Вибір мікрофона для системи відеоспостереження.

Повторюся, що найбільш важливою функцією мікрофона, є забезпечення передачі максимально якісного звуку в будь-яких умовах. Виробники продукції пропонують різні варіанти виконання приладів, які підбираються залежно від індивідуальних характеристик об'єкта. Є ряд факторів, за якими вибираються мікрофони для системи відеоспостереження:

• металевий корпус. Металевий корпус забезпечує нечутливість мікрофона до електромагнітних перешкод ззовні; • наявність автоматичного регулювання рівня сигналу; • низьке споживання електричного струму; • компактність. Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини