Кожухи і кронштейни для відеокамер

Кожухи і кронштейни для відеокамер

 

В системі охоронного відеоспостереження кожухи і кронштейни для відеокамер є одними з основних аксесуарів для обладнання відеоспостереження. Кожухи призначені для захисту відеокамер від пилу, атмосферних опадів, вандалів і обігріву відеокамери взимку.

Розрізняють їх дві основні групи:

  1. гермокожусі - призначені для захисту камери від проникнення пилу, попадання вологи або механічних пошкоджень; експлуатуються всередині приміщень;
  2. термокожухи - призначені для забезпечення працездатності камери в умовах несприятливого впливу навколишнього середовища, насамперед, в умовах низьких температур. Термокожухи використовуються в системах зовнішнього відеоспостереження і принципово відрізняються від гермокожухів наявністю системи обігріву.

Принципова схема системи обігріву включає в себе температурний датчик і один або декілька нагрівачів. Зазвичай елементом управління (вкл / викл) нагрівача є біметалічне термореле. Крім негативного впливу низьких температур на обладнання в кожусі існує загроза утворення конденсату на оглядовому склі. Традиційним способом захисту від конденсату є пакетик силікагелю, що поглинає водні пари, але набагато більш ефективним є безпосередній обігрів периметра оглядового скла або розподіл потужності обігрівача поблизу оглядового вікна термокожуха. Деякі моделі термокожухів мають вентилятор, що забезпечує конвекцію повітря в замкнутому просторі кожуха. Однак застосування вентилятора ефективно лише в тому випадку, коли корпус камери займає незначну частину обсягу корпусу, інакше його використання не є виправданим.

Для встановлення кронштейна, на корпусі камери відеоспостереження зазвичай розміщено кілька отворів для кріплення кронштейна. Залежно від того, в якому місці проводиться монтаж, в кожному окремому випадку індивідуально повинен підбиратися кронштейн для кріплення відеокамер, розрахований на певні умови навколишнього середовища і місця, де буде відбуватися інсталяція. Існує і таке зручне пристосування, як кутовий кронштейн для відеокамери. Якщо обладнання передбачається експлуатувати в умовах знижених температур, які для неї протипоказані виробником, то оптимальним виходом буде укласти її в термокожух, який іноді одночасно служить і в якості кронштейна.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: