Кожух для камери відеоспостереження

Кожух для камери відеоспостереження

Кожухи, в які встановлюють камери відеоспостереження, призначені для їх захисту від зовнішніх впливів. Це пил, дощ, сніг, туман, удар, низька температура. Ціна кожуха залежить від його призначення:

• декоративний; • вуличний; • антивандальний; • обігрівальний. Декоративний кожух для камери відеоспостереження необхідний, якщо монтаж відеоспостереження проводиться в приміщеннях. Найчастіше він виглядає як плафон для стелі. Такий затемнений або дзеркальний кожух для камери відеоспостереження добре маскує не тільки відеокамеру, а й напрямок, в якому вона встановлена в даний момент.

Там, де висока ймовірність агресивних впливів, встановлюють спеціальні антивандальні камери. Кожух, в якій вони розміщені, виготовляють з міцних сплавів, скло броньованого, має високий рівень удароміцності, тому вартість такої камери для відеоспостереження досить висока. Їх встановлюють на складах, на особливих об'єктах, на вокзалах.

Кожухи для вуличних відеокамер

Якщо монтаж відеоспостереження проводиться зовні, на відкритому просторі, то камери відеоспостереження обов'язково поміщаються в спеціальні вуличні кожухи. Вони захищають обладнання як від атмосферних впливів, так і від низьких температур взимку. Щоб забезпечити відеокамері температурний діапазон від -100С до + 400С, кожух оснащений вбудованим підігрівом. Наявність термореле (термостата) включає підігрів при зниженні температури. При високих температурах (понад + 300С) автоматично включається вентилятор.

Всі кожухи вуличного типу мають високий рівень вологозахисту. Залежно від умов роботи може бути обрана захист від струменів води, що ллються зверху (з відхиленням до 60 градусів), або від всіх потоків, незалежно від напрямку.

Багато вуличні кожухи оснащені козирками, що захищають скло і об'єктив камери від прямого сонячного світла.

Основні параметри вибору кожуха для камери відеоспостереження.

Захисний кожух для відеокамери вибирається за такими характеристиками:

• габарити; • вага; • ступінь захисту; • потужність нагревающего пристрої (для зовнішніх відеокамер). Розмір підбирається по відеокамері, яка буде встановлена всередині. Вага важливий тоді, коли камера буде монтуватися на поворотному пристрої. Ступінь захисту визначає стійкість кожуха до впливів води і вандалів. Чим вище ступінь захисту (за інших рівних показниках), тим більше ціна кожуха.

Потужність нагрівача підбирається з таким розрахунком, щоб не допускати зниження робочої температури менше -100С. Якщо ж основного нагрівача для цього не вистачає, в кожусі встановлюють додатковий обігрівач.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: