Корпусні камери відеоспостереження

Корпусні камери відеоспостереження

 

Корпусні камери відеоспостереження відносяться до числа найбільш поширених типів відеокамер. Вони дозволяють отримати відеозображення якоїсь локальної, фіксованого області. Камери цього виду мають корпус у вигляді циліндра або паралелепіпеда. Завдяки кронштейну, камери можуть бути також встановлені на стіну або стелю і направлені в потрібну сторону. Великий діапазон об'єктивів з різними фокусними відстанями дозволяє застосовувати даний вид камер для відеоспостереження як за об'єктами, розташованими в безпосередній близькості від місця установки камери, так і для перегляду протяжних приміщень: коридорів, горищ, великих залів і т.д.

Розрізняють такі види корпусних відеокамер:

  • по розташуванню: зовнішні - мають додаткові деталі оберігання оптичного модуля; внутрішні - менш масивний корпус, захист від природних умов;
  • по кольоровості матриці: чорно-білі - мають явні переваги щодо кольорових; кольорові - інформативніше чорно-білих камер;
  • по комплектності: з вбудованою оптикою - комбіноване пристрій, що складається з камери і трансфокатора; з вбудованою оптикою вуличного призначення - мають більшу фокусну відстань і широкий кут огляду; зі змінною оптикою-мають компенсацію заднього світла і виходи для управління діафрагмою.

Найчастіше корпусні камери відеоспостереження використовуються в банках, великих торгових центрах, на вулиці або в місці, де потрібно явно показати, що бачитися відеоспостереження. Самі по собі камери в стандартному корпусі масивні і легко помітні. Їх вигляд відлякує хуліганів і вандалів. Одним з мінусів таких камер є відсутність нічного бачення і з цього для них встановлюють додаткове освітлення.

Корпусні камери відеоспостереження монтуються за допомогою кронштейну, і спеціального термокожуха, якщо установка відбувається на вулиці. Основними характеристиками корпусних відеокамер є розмір матриці, максимальний дозвіл, чутливість і можливість управління діафрагмою. Вони відрізняються високою функціональністю, кращою надійністю. Корпусні камери відеоспостереження володіють чудовими технічними характеристиками і високою якістю зображення.

Корпусні камери відеоспостереження також можна використовувати без додаткового кожуха тільки при температурі не нижче 10 градусів. Якщо потрібно змонтувати камеру на вулиці, то окремо купується термокожух з підігрівом і в нього встановлюється камера.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» може надати Вам широкий спектр камер відеоспостереження для різних об'єктів і призначень. А досвідчені фахівці компанії виконають якісне встановлення і налаштування систем відеоспостереження. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: