Комплекти IP-відеоспостереження

Комплекти IP-відеоспостереження

 

На сьогоднішній день IP-відеоспостереження є найшвидше напрямком в системі безпеки. Це сучасне рішення відрізняється високою якістю картинки, простотою в установці та налаштування програмного забезпечення. Ключовим компонентом цієї системи є IP-відеокамера (або декілька відеокамер), у кожній з яких є власний IP-адресу і функціонал, що забезпечує самостійну роботу пристрою. Це одна з найважливіших особливостей IP-відеоспостереження - дані відеокамери здатні працювати незалежно від зовнішніх обставин, проводячи оцифровку, стиск і подальшу передачу отриманих даних за допомогою стандартних мережевих протоколів.

У IP-відеоспостереження є цілий ряд незаперечних плюсів:

1) мінімальні витрати, пов'язані з монтажем устаткування - прокладка кабелів не потрібно;

2) місця, де можна розташувати відеокамери, можуть бути будь-якими - все залежить від побажань клієнта;

3) сучасні IP-відеокамери забезпечують найвищу якість зображення завдяки сучасним форматам запису - це забезпечує ефективне використання отриманої інформації;

4) контролювати систему можна за допомогою комп'ютера або мобільного телефону - це забезпечує зручність відеоспостереження за об'єктом;

5) за допомогою IP-відеоспостереження може бути забезпечена передача відеосигналу і аудіосигналу;

6) IP-відеоспостереження може організовуватися розподілений, керувати ними і контролювати їх ви можете з будь-якої відстані - це забезпечується гнучкістю систем та їх масштабованість.

7) IP-відеоспостереження можна інтегрувати з різними варіантами систем відеоспостереження.

Крім ключової функції - передачі даних з об'єкта - за допомогою систем IP-відеоспостереження можна вирішити цілий ряд завдань: створення архівів інформації, одержуваної з відеокамер, оповіщення при виникненні аварійної ситуації та загрози і т.п. Після того, як у світі техніки системи стали володіти певним «інтелектом» (зрозуміло, до них це слово застосовується досить умовно), вони навчилися автоматично ідентифікувати об'єкти (як людей, так і автомобільні номери). IP-відеоспостереження, будучи професійно змонтованим і побудованим, являє собою потужний засіб, призначене для захисту офісів, підприємств, приватних будинків і інших об'єктів.

Придбати вже готовий комплект відеоспостереження досить вигідно, оскільки він є мобільним і універсальним, може використовуватися як окрема система, так і як доповнення до існуючої установці. При цьому такий комплект може функціонувати і з проводовим, і з бездротовим Інтернетом, організовуючи відеоспостереження декількома користувачами через роутер і зручну Wi-Fi-зону. Досить часто така система використовується в тих місцях, де немає можливості встановити провідний Інтернет.

У комплект відеоспостереження входять наступні основні аксесуари:

1. Універсальний роутер, який підтримує USB-3G, може мати підключення по кручений парі, забезпечує покриття до 50 метрів.

2. Роботизована камера поворотного типу, що має різні способи кріплення (установки), що підтримує технологію P2P, а також можливість запису на карту SD. Вона має також вбудовану систему передачі даних, причому не тільки провідну, але і бездротову.

3. Модем 3G, що дозволяє виконувати зручну настройку камери відповідно до побажань користувача.

Поряд з IP-камерами покоління 3G вже сьогодні починають з'являтися комплекти відеореєстраторів нового типу - 4G. Зараз їх вартість все ще досить висока, тому сильного поширення вони поки не отримали. Головною перевагою нового покоління камер є більш висока швидкість передачі даних. Однак тут багато що залежить від провайдера, а точніше від того, чи підтримує він нову технологію. Якщо оцінити зв'язок об'єктивно, то технологія 3G цілком дозволяє впоратися з поставленим завданням якісного та безперебійного спостереження з трансляцією картинки користувачеві.

Тобто можна зробити висновки, що IP-камери мають вигідні переваги. Сьогодні їх вартість уже цілком прийнятна, тому всі велика кількість людей воліють використовувати саме такі інноваційні відеореєстратори. Такий комплект вуличного IP-відеоспостереження, забезпечуючи надійний контроль за подіями, що відбуваються, як правило, може бути розширений і вдосконалений.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: