Камери внутрішнього відеоспостереження

Камери внутрішнього відеоспостереження

  Камери внутрішнього відеоспостереження призначені для інсталяції усередині приміщень. Як і вуличні моделі, вони включають кілька типів: купольні, в циліндричному і стандартному корпусі, міні, офісні, а також найбільш технологічні швидкісні поворотні IP-камери. Як правило, внутрішні камери мають низький поріг захисту від погодних впливів і саме тому встановлюються в приміщеннях. Внутрішні камери відеоспостереження допомагають у вирішенні наступних завдань:

  • якісний контроль внутрішній території об'єкта;
  • облік приходу і відходу співробітників, гостей або відвідувачів;
  • розпізнавання людей, які заходять у приміщення;
  • спостереження за якістю виконання роботи персоналу;
  • допомогу в розслідуванні і можливість запобігання можливих злочинів.

Основна мета камер внутрішнього відеоспостереження за будинком, офісом або яким-небудь іншим об'єктом промислового або громадського призначення - це контроль за все, що відбувається всередині: облік подій, дій співробітників, відвідувачів або гостей. Внутрішні камери часто допомагають у розслідуванні крадіжок, злому або інших правопорушень, діагностики роботи та ін. Внутрішні камери відеоспостереження, як правило, мають більш просту конструкцію і не такі складні технічні характеристики в порівнянні з камерами вуличного спостереження. Це обумовлено тим, що камери внутрішнього спостереження експлуатуються в звичайних умовах, що не залежать від перепадів температур і атмосферних опадів. Але в приміщеннях з підвищеною вологістю все-таки рекомендується використовувати внутрішні камери з корпусом, що перешкоджає попаданню пилу або вологи. Унаслідок того, що внутрішні камери відеоспостереження використовуються безпосередньо в приміщенні, до них ставляться такі вимоги:

  • внутрішні камери повинні бути виконані в приємному дизайні, щоб гармонійно вливатися в загальний інтер'єр;
  • внутрішні камери відеоспостереження повинні бути невеликого розміру, щоб не привертати зайвої уваги;
  • камери внутрішнього спостереження повинні мати достатню дозвіл для високої якості зйомки.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» виконує всі види послуг з проектування, встановлення та налаштування камер внутрішнього відеоспостереження. Ми індивідуально підбираємо камери внутрішнього спостереження для кожного клієнта з урахуванням його побажань, фінансових можливостей і поставлених завдань. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини