Камери відеоспостереження з високою роздільною здатністю

Камери відеоспостереження з високою роздільною здатністю

 

Необхідність убезпечити своє майно існувала завжди, і навряд чи коли-небудь така потреба відпаде. Одним з найпоширеніших методів забезпечення безпеки майна по праву можна вважати системи відеоспостереження . Тому в зв'язку з їх широким розповсюдженням, виникає потреба в розвитку і поліпшення якості, як послуг, так і самого обладнання, що застосовується. Об'єкти бувають різні і важливо знайти професійну команду по установці системи відеоспостереження, яка визначить найважливіші зАдачі і можливі варіанти їх вирішення.

Говорячи про обладнанні для систем відеоспостереження , варто відзначити що прогрес не стоїть на місці і потреба в поліпшенні технічних характеристик камер для відеоспостереження, задовольняється. Новинкою останнім часом стали камери з поліпшеною роздільною здатністю. Застосування таких камер відеоспостереження незамінне на таких об'єктах, де важливо детально розглянути, що відбувається в спостережуваної зоні. Як правило, це об'єкти особливого призначення, пропускні пункти, касові зони в магазинах і банках. У таких місцях, як наприклад, касова зона, від якості зображення безпосередньо залежить збереження майнових цінностей, так як в першу чергу це контроль за персоналом, ну а в разі форс-мажорній ситуації допоможе зафіксувати діяння зловмисника, і надалі хороша картинка з камери відеоспостереження стане в нагоді правоохоронним органам для визначення особистості злочинця.

Дозвіл камери відеоспостереження вимірюється в телевізійних лініях (ТВЛ) і чим це значення більше, тим лучшбуде якість зображення. До недавнього часу найпоширенішим поєднанням ціни і якості у виконанні камер для візуального моніторингу вважалися камери з роздільною здатністю 600 700 ТВЛ. Звичайно, на ринку були моделі з великою роздільною здатністю, ось тільки вартість їх в рази перевищувала ціни на «топові» моделі, для вирішення тих же завдань. З новою серією камер з роздільною здатністю 1000 ТВЛ можна отримати більш чітке зображення об'єкта, що спостерігається. Це стає можливим із застосуванням поліпшеною деталізації, в порівнянні зі звичними 700 ТВЛ, ето дозволяє бачити відносно невеликі предмети на великій відстані - більше 5-6 метрів. Новики відрізняються більшою глибиною різкості, що незалежно від відстані деталізує предмети і покращує їх чіткість. Є відмінності і в нічному режимі зйомки , так як нові камери мають низький поріг мінімальної освітленості. Це дозволяє побачити чітку картинку в умовах поганої освітленості.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги офМонтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: