Камери відеоспостереження в під'їзді

Камери відеоспостереження в під'їзді

 

Одним із заходів, щодо забезпечення безпеки в багатоквартирному будинку, є установка системи відеоспостереження в під'їзді. При установці системи відеоспостереження в під'їзді Ви отримуєте безперервний контроль над тим, що відбувається як усередині під'їзду, так і на прилеглій території. Це дозволить запобігти більшість злочинів, а в разі, якщо правопорушення сталося - допоможе знайти винних і довести їх причетність.

Тільки один вид камер відеоспостереження вже сам по собі відлякує зловмисників. Відеокамери в під'їзді, ong> насамперед, встановлюватися в місцях не переглядаються з кімнати Конс'ерж, це можуть бути: зони перед ліфтом, сходові прольоти, поверхові площадки, технічні приміщення.

Камери відеоспостереження в під'їзд можу встановлюватися, як кольорові, так і чорно-білі. Кольорові камери відеоспостереження в під'їзді, більш інформативні, так як ідентифікація людей, предметів, відбувається ще й за кольором. Чорно-білі камери, за рахунок контрасту, передають зображення чіткіше. У місцях, де доступ до камер не захищений, потрібноb.com.ua/ustanovka-kamer-videonablyudeniya/">установить камери відеоспостереження в антивандальному виконанні, щоб запобігти бажання зацікавлених осіб вивести їх з ладу. Монтаж камер системи відеоспостереження на вулиці , перед під'їздом, здійснюється з використання відеокамер захищених від вологи і пилу . Такі камери повинні мати ІК підсвічуванням , що дозволяє в темний час доби бачити те, що відбувається в їх поле огляду.

Вся інформація з відеокамер записується на ж есткій диск який встановлений в корпусі відеореєстратора і при необхідності можна завжди оперативно знайти потрібну дату і переглянути події які були в цей час. Запис здійснюється по детекції руху. Тобто. коли ніхто не виходить і не входить, то запис не йде, але варто будь-якого об'єкта пройти в зоні дії камер відеоспостереження і відразу буде включена запис. Такий режим роботи відеореєстратора дозволяє більш раціонально витрачати місце під архів для відеоспостереження на жорсткому диску.

nderline; "> У процесі установки систем відеоспостереження в під'їзді найбільше переслідуються наступні цілі:

  • загальний захист під'їзду від актів вандалізму, хуліганства та інших дій;
  • максимальне забезпечення безпеки майна, що зберігається в під'їзді;
  • запобігання, а в особливих випадках і розкриття квартирних крадіжок, а також інших злочинів, скоєних в поле зору камер;
  • повний контроль за поведінкою асоціальних особистостей, що потрапляють в під'їзд;
  • додаткове забезпечення безпеки кожного конкретного мешканця будинку при вході і виході з під'їзду.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» може надати Вам широкий спектр камер відеоспостереження для різних об'єктів і призначень. А досвідчені фахівці компанії виконають якісну установку і настройку систем відеоспостереження . Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: