Камери відеоспостереження онлайн

Камери відеоспостереження онлайн

  Камери відеоспостереження онлайннадають можливість організації відеоспостереження через мережу інтернет. У більшості випадків це IP-камери безпосередньо або через роутер підключення до інтернету. Останнім часом такі камери комплектуються вбудованим мікрофоном, а також мають слот для установки карт пам'яті для запису. Перевагою також є відносна простота системи: камера, патч-корд, інтернет. Але це тільки на перший погляд, у даної системи є ряд недоліків, на них зупинимося більш детально:

  1. Запис на вбудовану карту пам'яті обмежена, а з урахуванням якості картинки з IP-камери (мінімум пару мегапікселів) архів становитиме пару днів на карту 16 гігабайт. Відповідно необхідна установка додаткового сервера з постійним підключенням до інтернету для запису. Надійність такої системи мінімальна, оскільки вона залежить від двох провайдерів (стабільність інтернет з'єднань в нашій країні поки залишає бажати кращого). Набагато надійніше вести запис локально, а доступ до архіву здійснювати віддалено.
  2. Вартість такої системи з урахуванням недоліків вище, ніж звичайного аналогового відеоспостереження підключеного до інтернету.
  3. Відносна складність настройки та обслуговування системи для людини, котра має відповідної освіти чи необхідних навичок.

Не можу не відзначити і недоліки онлайн відеоспостереження в цілому, основним з основних недоліків є недосконалість системи аутентифікації і вірогідність несанкціонованого доступу як до самої системи так і до її налаштувань. У цьому випадку необхідно грамотно створити політику безпеки і постійно контролювати адміністраторів безпеки. А також, відповідно, перед прийняттям рішення про підключення системи безпеки до інтернету прорахувати ризики від злому системи і порівняти їх з вигодою від підключення. Підключення камери відеоспостереження онлайн до системи, налаштування і робота з нею, в принципі справа нескладна. Якщо Ви налаштовуєте домашній роутер, меню знайомою мовою, то невеликий екскурс в гугл допоможуть Вам впорається з онлайн відеоспостереженням. А кілька поломок зроблять з Вас справжнього фахівця. Але в будь-якому випадку, настійно радимо звернутися з професіоналам. Фахівці компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» спроектує і якісно змонтує систему онлайн відеоспостереження будь-якої складності. Допоможуть розробити політику безпеки для системи і навчать дотримуватися її, нададуть безкоштовну консультацію та навчання операторів системи. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: