Як вибрати інфрачервону підсвітку?

Як вибрати інфрачервону підсвітку?

При установці камер відеоспостереження , які призначені і для спостереження в нічних умовах, дуже важливим моментом є правильний вибір інфрачервоного підсвічування. У деяких випадках постає питання про доцільність використання ІК випромінювання в системі відеоспостереження.

Вбудована підсвітка інфрачервоного випромінювання підходить далеко не для всіх задач охоронного відеоспостереження. Так як вибрати інфрачервону підсвітку:

Перше - визначити, яка необхідна довжина хвилі.

Друге - на якій максимальній відстані повинна діяти підсвічування.

Третє - необхідний кут випромінювання, який дозволить найкращим чином висвітлити весь кадр.

Четверте - на яку потужність випромінювання потрібно розраховувати.

І, природно, вирішити для себе, як саме повинні бути освітлені об'єкти.

В даний час є широкий асортимент камер відеоспостереження, призначених для нічного спостереження. І хоча чорно-білі відеокамери мають в умовах низької освітленості значну перевагу перед кольоровими, все ж вони не настільки популярні, як це було колись. Установка систем відеоспостереження частіше використовує особливі відеокамери, що працюють в режимі «день-ніч».

Монтаж системи відеоспостереження потрібен будь-якої організації, яка бажає мати найвищий рівень захисту. Система відеоспостереження контролюватиме як персонал, так і фінансові операції і допоможе зібрати всю потрібну інформацію.

Для здійснення такої функціональності використовуються різні методи, наприклад, такі, доорие в нічному режимі зміщують інфрачервоний фільтр, або збільшують коефіцієнт посилення сигналу, або вимикають сигнал кольоровості і інше. Цілком природно, що найкраща чутливість буде спостерігатися у тій камери відеоспостереження, яка використовує всі наявні методи роботи в режимі «день-ніч».

Є камери, що працюють в електронному режимі «день-ніч», є камери, що не мають інфрачервоного фільтра, тому їх доцільно використовувати вночі з ІК-підсвічуванням. Однак днем такі відеокамери не будуть точно передавати кольори.

Як вибрати інфрачервону підсвітку При організації нічного відеоспостереження слід звернути особливу увагу на те, який діапазон витримки затвора та на установку його вручну. Така функція особливо важлива, коли слід спостерігати за швидко рухомими об'єктивним ами, такими, як автомобільним трафіком. Ручна фіксація витримки зажадає більш потужних прожекторів, зате створить більш чітке зображення.

Не варто робити поширену помилку, вибираючи камеру з найбільшою чутливістю. Це не завжди добре. Наприклад, камери відеоспостереження, які мають дуже маленьку мінімальну освітленість, зазвичай мають збільшений час накопичення заряду, коефіцієнт посилення сигналу досить високий. Тому збільшується рівень відеошумів, які змащують зображення і роблять його нечітким.

Цифрові камери відеоспостереження, які використовуються для відеоспостереження, мають певні особливості роботи, які можуть негативно позначитися на їх роботі в нічний час. Це, в першу чергу, стиснення відеосигналу. Таким чином, може бути зменшений розмір файлу відеозображення, хоча якість зображення від цього майже не постраждає.

Що зазвичай називають цифровою системою відеоспостереження? Зазвичай це комплект, що складається з аналогової камери і комп'ютера з вхідною видеоплатой, оцифровувати вхідний сигнал. Після перетворення відеосигналу в цифровий формат, він обробляється, архівується і записується на жорсткий диск.

Крім цього, цифрові програми систем відеоспостереження прекрасно поєднуються з можливостями дистанційного керування, наприклад для управління поворотними камерами.

Сучасні цифрові технології мають широкий вибір засобів настройки, прекрасні графічні можливості (наприклад, надання плану будівлі із зазначенням розміщення відеокамер), програми, що керують технічними засобами, і багато іншого.

Цифрові камери відеоспостереження можуть негативно позначитися на їх роботі в нічний час. Це, в першу чергу, стиснення відеосигналу. стиснення фала йде двома шляхами. Перший шлях - видалення невидимою для ока інформації. Другий шлях - видалення інформації, яка повторюється в кількох кадрах поспіль.

Досить часто відеозображення статично, тому цифрове стискання досягає значної величини. З появою шумів алгоритми, відповідальні за стиснення, починають сприймати відеошумів як корисну інформацію, коефіцієнт стиснення різко падає. Таким чином, різко знизиться тривалість архіву. Тому найкращий вихід в даній ситуації - правильна побудова нічний системи відеоспостереження, організація правильної підсвічування відеокамер і їх оптимальна настройка.

Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини