Як вибирати камери відеоспостереження?

Як вибирати камери відеоспостереження?

Камери - це прилади, які бачать і передають нам інформацію, і в залежності від параметрів і призначення камер, ми отримуємо те, що нам потрібно або те, що нам зовсім не потрібно. Давайте розбиратися за якими критеріями варто вибирати камери відеоспостереження.

В першу чергу треба вирішити: де будуть знаходитися камери в будинку або на вулиці?

  • Вуличні (зовнішні) відеокамери. Мають більш захищений корпус, виконаний з важко-руйнуються матеріалів. Такі камери називають ще антивандальні.
  • Внутрішні камери. Ці камери призначені виключно для приміщень, тому що не мають понад міцного, захищеного корпусу. Вони бувають різноманітних форм, але про це поговоримо трохи пізніше.

Логічним продовженням стане критерій захищеності

  • Пило-, влагозащищенность. Показником є IPXX, де XX - це показники ступеня захищеності: перший «х» - від пилу, другий - від води. Пристрої з показником IP65 добре захищені від пилу, але можуть перебувати тільки під козирком (якщо на вулиці). З показником IP68 - можуть перебувати і під водою.
  • Вибухозахищені. Мають код EX, використовуються в середовищі підвищеного газу.
  • Антивандальні. Показник захищеності IKXX, відповідно, xx це число, яке визначає рівень захищеності корпусу від 00 до 10. IK10 - найбільш захищена від вандалізму камера.

IP і аналоговий тип сигналу

Аналогові камери відеоспостереження. Це перший тип дистанційного відеоспостереження, з'явився 30 років тому. Сигнал передається по аналоговому принципом (ТБ). Недолік такої системи - обмежений якість зображення (752х582 пікс), і складності в розширенні системи, коли вам необхідно додати мікрофони. В аналогових камерах використовується коаксіальний кабель, який здатний передавати тільки відео, у випадку з аудіозаписом, швидше за все доведеться прокладати додатковий метричний кабель. До переваг можна віднести: великий вибір, з різними конфігураціями, простота установки і настройки, відпрацьованої роками, невисока ціна. IP камери. З'явилися не так давно, але вже встигли захопити ринок. IP - цифровий тип передачі, не має обмеження по вирішенню (сучасні камери 16mpx). Якщо необхідна аудіозапис - є камери з вбудованими диктофонами, але якщо у вас є вже камери - міняти їх не варто. Завдяки метричних кабелям, доукомплектувати систему мікрофонами не складе великих труднощів. Будь-яка IP-камераздатна не тільки формувати сигнал, але і оцифровувати, стискати і транслювати відео. Ще однією важливою особливістю IP камер, це можливість дистанційного керування з будь-якої точки планети, тому система підключається до мережі інтернет. Але у цієї гідності є і свої недоліки: безпека. Оскільки система підключена до інтернету, бували випадки, коли зловмисники зламували систему і брали під свій контроль. Убезпечити себе можна хорошим програмним забезпеченням, і навіть власним сервером (якщо великий об'єкт).

Колір зображення

Чорно-білий. До сих пір камери з чорно-білим зображенням користуються попитом, тому як мають великий діапазон Лк. Деякі мають чутливість до 0.0001 лк, що дозволяє камері, навіть без ІК підсвічування, добре розрізняти предмети практично в темряві. Кольорові. Передають виключно кольорове зображення. Відповідно в темряві вони - нічого не бачать. Комбіновані або День/Ніч. Найбільш затребувані камери: при хорошому освітлення знімають кольорове зображення, але як тільки допустимий рівень освітленості падає, камера переходить в режим ЧБ. Звичайно, для того, щоб камера мала можливість знімати в темряві, вона повинна бути оснащена ІЧ-підсвічуванням, або можна докупити окремо таку подстветки.

Канал передачі даних

Як ми знаємо, система відеоспостереження складається з камер і відеореєстратора, з'єднують їх кабелю. Але не завжди. Іноді наявність кабелів може зіпсувати інтер'єр, тому з'явилися бездротові системи відеоспостереження. Розгляне кожну: Провідні камери. Найнадійніші, були і залишаються. З'єднуються з відеореєстратором за допомогою кабелю. Бездротові камери. Перші бездротові камерипередавали інформацію за допомогою радіохвиль. Звичайно, якість зображення залишало бажати кращого, постійні перешкоди могли зіграти дуже злий жарт зі своїм власником. Коли на ринку з'явилися IP камери, ситуація значно покращилася. Сигнал передається за допомогою мережі WiFi, якість зображення набагато краще і стабільніше, але головною умовою стає якість провайдера. Якщо виникнуть будь-які перебої мережі, камери перестають працювати.

Типи камер відеоспостереження

Корпусні. Це практично пустушки. Оптика і кронштейни докуповуються окремо, в залежності від вимог. Відмінний варіант для специфічних завдань, тому що багатий вибір кастумізацій. Модульні. Не мають корпусу взагалі. Такі камери часто використовуються для прихованого відеоспостереження. Такі камери встановлюють навіть у меблі і предмети інтер'єру. Мініатюрні. Маленькі і мобільні. Досить часто встановлюються як в будинку, офісах так і в машинах. Розміри таких міні камер досягають 25 мм. Це відмінне рішення, якщо ви не хочете бентежити відвідувачів. Бувають кубічної і циліндричної форми. Купольні камери. Найпоширеніший тип камер, має сферичний корпус. Такі камери бувають як антивандальні, так і для внутрішнього використання. Завдяки своїй формі, такі камери бувають з поворотним (варіофокальним) об'єктивом, який можна повернути і поміняти кут огляду. Частим вибором бувають камери з вбудованою ІЧ підсвіткою, адже найчастіше, необхідність у відеоспостереженні саме вночі. Ще одним фактором популярності купольних камер є лаконічний дизайн, який вписується в будь-який інтер'єр і не відволікає на себе увагу. PZT камери. Поворот - нахил - масштабування - абревіатура. Такі камери часто мають кут огляду до 360 градусів. Такі камери можуть наближати за допомогою зуму, нахиляться і повертати лінзу. На ринку стали з'являтися окремі поодинокі PZT камери, у вигляді маленьких дронів. Це відмінне рішення для маленьких магазинчиків, передпокої або невеликого офісу. Також є камери, які збираються в систему відеоспостереження. Кінцева, ціна таких камер на порядок вище, але і функціонал найкращий. Риб'яче око. Мають лінзу з широким оглядом. Циліндричні. Класична модель, витягнутої форми. Ці камери мають безлічі варіантів параметрів, але основне її завдання: бути помітною. Саме вид цих камер часто на корені відлякують випадкових грабіжників. Муляжі. Іншими словами пустушки. Іноді досить одного виду камер, для того щоб відлякати зловмисника. Це великі камери циліндричної форми. Муляжі мають ряд переваг: є датчик руху, і камера видає сигнал, коли відчуває рух поблизу, міцний антивандальний корпус, не вимагає складної професійної установки. Будь-які з цих камер Ви знайдете в нашому магазині. Найнижчі і актуальні ціни в Україні.

Нічна зйомка

Для того, щоб забезпечити безпеку вночі, необхідний ІЧ підсвічування. Є камери які мають вбудовану ІК підсвічування, є ті, які не мають. В даному випадку вирішувати Вам яку вибрати, але рекомендуємо звернути увагу на цей параметр. Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» може надати Вам широкий спектр камер відеоспостереження для різних об'єктів і призначень. А досвідчені фахівці компанії виконають якісне встановлення та налаштування систем відеоспостереженняДзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: