Як працює інфрачервона підсвічування?

Як працює інфрачервона підсвічування?

Відеоспостереження стало звичним явищем в нашому житті. Якщо два-три десятки років тому відеокамери встановлювалися в основному на секретні об'єкти, то зараз їх можна зустріти практично по всюди. Вони монтуються в супермаркетах і торгових центрах, в казино і нічних клубах, в метро, на вулицях і на автостоянках. Установка відеоспостереження дозволяє підвищити безпеку охоронюваних будівель і об'єктивно вирішувати виникаючі конфлікти.

У більшості випадків для відеоспостереження достаточале встановити кілька камер, які охоплюють всі об'єкти, що охороняються. Рекомендується придбати пристрої, що працюють в режимі «день-ніч». Хоча їх вартість   трохи вище, але відеокамери такого типу добре працюють і в умовах нормальної освітленості, і в сутінках.

Іноді виникає необхідність організувати охорону об'єкта в умовах з низькою видимістю. Існує два варіанти забезпечення нормальної роботи відеокамери .

Перший варіант - організувати додаткове освітлення в ме тах спостереження. Це не є оптимальним рішенням, так як лампи можна легко розбити. Тому більшого поширення отримав другий варіант - установка спеціальних камер з інфрачервоним підсвічуванням . Підсвічування інфрачервоними променями, будучи невидимою для очей, забезпечує необхідну охорону об'єктів навіть в темний час доби.

Пристрій, що забезпечує підсвічування в інфрачервоному діапазоні, має певні технічні параметри, згідно з якими воно підбирається для кожної конкретноїстеми відеоспостереження  системи відеоспостереження. До основних показників відносять кут освітлення, радіус, потужність і частота випромінювання.

Другий тип ІК підсвічування - це прожектори, які були розроблені на основі світлодіодів. Вони менше і легше попередніх, споживають менше електроенергії, а й радіус їх дії менше.

Інфрачервоне підсвічування першого типу використовується для зовнішніх відеокамер , коли необхідно контролювати вулицю, площа, відкриту територію.торою (світлодіодний) тип добре працює всередині приміщень - в офісах, холах, на сходових площадках.

Слід зауважити, що «радіус дії» у ставленні до ІК підсвічування є складним поняттям, так як він залежить і від характеру випромінювання, і від того, наскільки широко поле огляду. Чим нижче частота випромінювання, чим більше поле огляду, тим меншим буде дальність підсвічування.

Правильний вибір пристроїв є дуже складним процесом, тому що кожна конкретна установка відеоспостереження відбувається за своєю схемою, максимально враховує всі особливостіоб'єкту, що охороняється.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» має широкий асортимент камер відеоспостереження. Ми здійснюємо продаж і монтаж систем відеоспостереження . Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини