Як підібрати монітор для системи відеоспостереження?

Як підібрати монітор для системи відеоспостереження?

 

На сьогоднішній день уявити сучасну систему відеоспостереження без якісного монітора практично неможливо. Так як завдяки даному пристрою здійснюється візуальне спостереження за контрольованої територією, як в реальному часі, так і переглядати архівні записи (з відеореєстраторів, плат відеозахоплення або квадраторов).

Монітор для системи відеоспостереження може працювати цілодобово і завдяки вбудованим коммутаторам відтворювати на одному екрані зображення з 1-2-4 камер відеоспостереження одночасно.

Принцип вибору монітора для системи відеоспостереження практично не відрізняється від вимог при виборі звичайного екрана. Він повинен володіти великим ресурсом і не вимагати частого технічного обслуговування. До того ж, якість надходить відеоінформації на монітор повинно бути виконано з великим професіоналізмом.

Вибір між кольоровим і чорно-білим монітором для системи відеоспостереження визначається умовами експлуатації і завданнями, які стоять перед даною системою. Тому, якщо встановлення системи відеоспостереження проводиться на платній автостоянці, яка добре освітлюється, зазвичай вибирають кольоровий відеомонітор з високою чіткістю зображення. Так існує необхідність визначати не тільки марку автомобіля на в'їзді / виїзді, але також її номера і колір.

Чорно-білі монітори для системи відеоспостереження краще працюють при невеликій освітленості, але не дають того ж рівня ідентифікації, що кольорові монітори. Їх перевагою є менша ціна, краща контрастність, більш високий дозвіл. Монітор такого типу широко застосовується для охорони складів, приміщень з матеріальними цінностями, де важливо встановити наявність рухомого об'єкту, а не ідентифікувати його.

Особливості моніторів для системи відеоспостереження

Якість зображення. Для поліпшення якості зображення монітори для системи відеоспостереження доповнюються різноманітними функціями. Тому налаштування системи слід довірити професіоналам, щоб потім не було питань з приводу низької якості техніки, і Ви були впевнені в якісній установці.

Корпус монітора. Найкраще, щоб корпус монітора для системи відеоспостереження був виконаний з якісного сплаву з мінімальним застосуванням пластику. Тоді даний пристрій буде надійно захищене від можливих ударів або падіння, і відповідно термін його служби буде набагато разів більше. Такий монітор для системи відеоспостереження не боїться впливу граничних температур, та й всі його основні вузли володіють підвищеною стійкістю до зносу.

Інтерфейси. Вбудований інтерфейс для відеомоніторів має високу продуктивність. Завдяки наявності додаткових перехідників оператор без проблем зможе підключити до екрану будь-яку камеру або відеореєстратор. У сучасних пристроях можна знайти цифрові, аналогові роз'єми, а також VGA, HDMI і багато інших. Також монітори для системи відеоспостереження комплектуються пультом дистанційного управління, що дозволяє управляти системою за допомогою одного пристрою. З його допомогою можна регулювати якість зображення, відтворення інформації, а також гучність звукового сигналу при наявності вбудованих динаміків.

Дозвіл. На моніторах для системи відеоспостереження дозвіл практично не відрізняється від дозволу стандартного екрану побутового монітора. При цьому значним плюсом є можливість передачі даних в HD якості і здатність швидкого перемикання різних режимів зйомки. Також залежно від ціни і якості пристрій може володіти спеціальними фільтрами, які покращують якість переданої картинки і можливістю збільшувати зображення, при цьому якість інформації не погіршиться.

Дозвіл монітора для системи відеоспостереження вимірюється в ТВЛ - телевізійних лініях. Воно підбирається таким чином, щоб пристрій не погіршує загальний дозвіл системи відеоспостереження. Так, якщо у спостереженні використовуються стандартні відеокамери, то кольоровий монітор для системи відеоспостереження повинен мати не менше 400, а чорно-білий - не менше 700 ТВЛ. Необхідна яскравість і контрастність екрану встановлюються вручну, щоб забезпечити максимальну чіткість всіх деталей.

Оснащення. Більшість моніторів для системи відеоспостереження мають вбудовані динаміки для виведення звукової інформації. Навіть якщо вони не мають порівняно великий міццю, вони все одно здатні передавати непогану якість сигналу оператору.215da947e9-monitor

При виборі розміру монітора для системи відеоспостереження слід враховувати:

• кількість камер відеоспостереження, підключених до мультиплексору; • відстань, з якої оператор буде стежити за відеомонітором. Для передачі зображення тільки з однієї камери стандартним вибором є діагональ в 9 і 12 дюймів для чорно-білого монітора, а для кольорового - 14 дюймів. Якщо на один екран передбачається передача з декількох камер відеоспостереження, то слід вибирати діагональ від 17 дюймів і більше.

При невеликій відстані оператора від екрану може бути досить дев'ятидюймовим діагоналі, а якщо перегляд ведеться з відстані понад метр, наприклад, в центрі спостереження, то вона повинні мати розмір від 17 дюймів.

Також функціональні особливості монітора для системи 7відеоспостереження значно залежать від об'єму приміщення і основної мети відеоспостереження. Наприклад, систему відеоспостереження для дому безглуздо оснащувати потужними моніторами, підійдуть звичайні прилади для персональних комп'ютерів, функціональних можливостей яких буде цілком достатньо для спостереження за об'єктами пару годин в день. Якщо ж відеоспостереження ведеться цілодобово, необхідно ретельно підібрати спеціалізовані екрани, здатні передавати якісне зображення без спотворень.

З даної статті можна зробити для себе певні висновки, які допоможуть при виборі монітора для системи відеоспостереження. Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: