Кабель системи відеоспостереження

Кабель системи відеоспостереження

 

Коли проектується відеосистема, основна увага звертається на правильний вибір камери відеоспостереження і відеореєстратора. Однак монтаж системи відеоспостереження включає в себе не тільки установку і того, і іншого, але і приєднання їх один до одного і до джерела живлення. І тут важливо, який саме кабель буде обраний, оскільки в деяких випадках вони можуть піддаватися впливу електромагнітного та ультрафіолетового випромінювання, атмосферних опадів та інших факторів.

Перше, на що слід звернути увагу, це на довжину кабелю. Якщо належить провести кабель довжиною більше 100 метрів, то звичайні коаксіальні кабелі тут не годяться. Краще всього використовувати оптоволоконні кабелі, які вносять набагато менше спотворень в передачу зображень. Це особливо важливо в тому випадку, коли в радіусі дії системи відеоспостереження розташоване потужне електрообладнання, що створює електромагнітні перешкоди.

Якщо в тому місці, де буде проводитися монтаж системи відеоспостереження, встановлені часто вимикаються і вмикаються потужні електромотори, то це може впливати на стабільність живлення системи відеоспостереження. А це призведе до збою в синхронній роботі відеокамер і до неякісного зображенню на екрані монітора.

Дуже часто монтаж системи відеоспостереження проводиться в престижному готелі або торгових залах великих супермаркетів. У цьому випадку додатковою вимогою є естетичність встановленої системи відеоспостереження (кріплення відеокамери і кронштейн, на якому вона знаходиться) і відсутність вільно звисаючих або лежать на підлозі кабелів.

Однак повна відсутність кабелів може бути тільки в тому випадку, коли монтаж системи відеоспостереження використовує бездротовий зв'язок, яка недостатньо надійно і точно передає відеосигнали на монітор. У всіх інших випадках виникає питання - куди приховати кабелі системи відеоспостереження, щоб вони не знаходилися на підлозі і не піддавалися ризику механічного пошкодження. До механічному впливу особливо чутливі коаксіальні кабелі, що міняють через це свої технічні характеристики.

Якщо передбачається створення великої відеосистеми, то монтаж системи відеоспостереження може включати в себе установку фальшпідлоги, під яким розмістяться всі кабелі встановлюваної системи відеоспостереження. Однак установка фальшпідлоги економічно доцільна лише в тому випадку, коли необхідно вести відеоспостереження на великій площі або в багатьох приміщеннях.

У тому випадку, коли встановити фальшпол неможливо, можливо альтернативне рішення - прокладка всіх кабелів системи відеоспостереження над підвісною стелею. У цьому випадку, коли розробляється проект і проводиться подальший монтаж системи відеоспостереження, слід звернути особливу увагу на безпечну укладку кабелів, так як, зібрані разом, вони можуть виявитися дуже важкими.

Якщо має змонтувати крупну відеосистему, то для відеокабелів може знадобитися особлива коммутационная панель. Найчастіше її поміщають в 19-д.ймовую стійку. Це дає можливість перекомутувати кабелі, що мають спеціальні роз'єми, якщо виникнуть проблеми або знадобиться тестувати відеосистему.

Важливим моментом в укладанні кабелів є їх правильна маркування відповідно до схеми системи відеоспостереження. Це особливо важливо при створенні великої системи відеоспостереження зі складною схемою. Професійний монтаж системи відеоспостереження обов'язково включає в себе не тільки прокладку, а й маркування всіх кабелів, що дозволить пізніше легко вирішувати проблеми системи відеоспостереження.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: