Кабель для відеоспостереження

Кабель для відеоспостереження

Коли мова йде про безпеку, будь-яка навіть сама, здавалося б, незначна деталь, насправді має значення. Складно переоцінити таку річ як кабель, адже саме він забезпечує з'єднання всіх важливих компонентів системи відеоспостереження . Неправильно підібраний кабель може негативно вплинути як на якість зображення, так і можливість роботи системи в принципі. Якщо говорити про якість кабелю, неправильним рішенням стане «самий дешеві», тому як такий кабель однозначно погіршить якість роботи навіть найкращої відеокамери і навіть може стати источником пожежі. Так що правильніше вибрати хороший, хоча б середньої категорії кабель (якщо невелике навантаження). Крім якості, важливу роль відіграє і технічні характеристики кабелю, показники опору току, віддаленість об'єктів. Пам'ятайте, що один кабель передає не тільки сигнал, але і харчування для всіх компонентів системи відеоспостереження.

Які бувають види кабелів для відеоспостереження

  1. Коаксильной. Найбільш популярний, застосовують для пристроїв, які передають високочастотні сигнали (наприклад IP). Вони бувають різні: екрановані, неекрановані, з різним доічеством шарів і товщиною. Підбирається під конкретну систему відеоспостереження.
  2. Вита пара (UTP). Цей кабель використовується з 1881 р і застосовується до цього дня для аналогових мереж. Вита пара, на сьогоднішній день, найнадійніший і універсальний, а вид проводів найбільш зручний в експлуатації. Забезпечує передачу даних зі швидкістю близько 1 Гбіт / с. Більш поширене застосування - в передачі даних телефонних мереж.
  3. Сигнальний кабель. Використовується для передачі сигналу і харчування на невеликі відстані - до 30 м. Для відеоспостереження використовується кабель, який складається з 4-х провідниківков і має перетин 0.22 мм ². Перевага кабелю: зручність монтажу, а до недоліків можна визначити: обмежений радіус дії і дуже слабку перешкодозахищеність.
  4. Комбінований кабель. Поєднує в собі дві жили перерізом 0.75 мм ² для харчування і коаксильной кабель для відеосигналу. Універсальний тим, що підходить як для передачі даних, так і для харчування. Вони бувають різні: вуличні (з поліетиленовим покриттям) і внутрішні (з полівінілхлоридної оболонкою). Цей кабель екранований, тому зручний в монтажі та експлуатації, як і коаксильной кабель. Такі кабелю здатні працювати при вологістьость більш 90%.
  5. Силовий кабель. Складаються з струмопровідної і коаксильной частин. Може бути одно- і багатодротовими, це залежить від моделі і призначення кабелю. Використовується для монтажу систем відеоспостереження стаціонарного типу. Такий кабель застосовується для пожежної та охоронної сигналізації, домофон і ін.

висновок

Ми з Вами розглянули: які бувають кабелю для системи відеоспостереження, і що підбираються залежно від місця де вони будуть перебувати. Пам'ятайте, навіть найдорожчу систему можна зіпсувати неякісним або неправильноодобранним кабелем, тому завжди звертайтеся до фахівців хоча б за консультацією (якщо ви вирішили встановлювати самостійно). Зателефонуйте нам і ми допоможемо Вам вирішити будь-яке питання стосується будь-яких систем безопастноті. Компанія "Сучасні системи безпеки бізнесу" вже більше 5-ти років на ринку, а майстри мають стаж більше 10-ти років в сфері безпеки. Наша компетентність перевірена постійними клієнтами і більше 1000 реалізованими проектами. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини