HD SDI камери відеоспостереження

HD SDI камери відеоспостереження

 

HD SDI камери відеоспостереження - це одні з передових технологій, що дозволяють отримувати якісне незжаті зображення з мінімальними витратами. До випуску даних камер відеоспостереження вважалося, що зображення формату Full HD можна отримати тільки за допомогою цифрових технологій. З появою HD SDI камери відеоспостереження якісна картинка з дозволом 1920 x 1080 стала набагато доступніше.

На сьогоднішній день HD SDI відеоспостереження є главнм конкурентом IP систем відеоспостереження . Переваги даної системи:

  • картинка якості Full HD формату;
  • використання стандартних коаксіальних кабелів ;
  • в потік можуть бути включені аудіо-дані, PTZ-управління і т.д;
  • картинку можна дивитися в реальному часі, що дозволяє своєчасно реагувати на тривожні події;
  • камери підключається по окремим кабелям;
  • є підтримкаіжнародний стандарту SMTPE-292;
  • технологія дуже проста як в монтажі, так і в експлуатації;
  • відповідність "ціна / якість".

Більшість об'єктивів HD SDI камери відеоспостереження мають функцію вбудованого трансфокатора з автоматичним фокусуванням, що створює оптичними способами збільшення найдрібніших деталей зображення. В окремих пристроях застосовуються модулі триразового оптичного збільшення зображення з автофокусіровой.

Системи відеоспостереження формату HD-SDI працюють локально, підтримують технологію відео аналітики, створюють зображення високої якості. Вони виконують свої індивідуальні функції, специфічні для певних умов. Більшість моделей HD SDI камери відеоспостереження розроблені з розрахунком на можливий перепад температур від -40 до +50 градусів, що робить їх придатними для використання в самих різних умовах.

Установка камер відеоспостереження HD формату дозволить отримати набагато більший радіус дії території і хороше деталізоване зображення, на якому можна легко побачити обличчя людей і номери машин. Завдяки гарному охопленням території кількість камер HD може бути набагато менше, ніж в разі використання старих аналогових пристроїв, що також дозволяє знизити витрати на установку системи.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на о'ектах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велика різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: