Головні аспекти вибору камери відеоспостереження

Головні аспекти вибору камери відеоспостереження

 

Основним пристроєм в системі візуального спостереження є камери відеоспостереження. Їх вартість залежить не тільки від функціональності, але і від заводу-виготовлювача. Тип камери відеоспостереження підбирається відповідно до завдань, які має вирішити монтаж системи відеоспостереження на конкретному об'єкті.

Основні принципи класифікації відеокамер:

  • стаціонарні або рухливі;
  • кольорові, чорно-білі, інфрачервоні;
  • аналогові або цифрові.

Стаціонарні камери відеоспостереження не міняють свого становища, будучи спрямовані в одну і ту ж сторону. Їх доцільно встановлювати при вході або в'їзді на територію будівлі або території. Їх ціна не настільки висока, як пересувних, однак вони мають свої недоліки. Так, стаціонарні камери відеоспостереження не може забезпечити одночасно широкий кут огляду і чіткість дрібних деталей. Якщо для контролю об'єкта потрібно і те, і інше, необхідно встановлювати занадто багато стаціонарних відеокамер. Це, природно, веде до подорожчання системи відеоспостереження.

Мобільні камери відеоспостереження можуть пересуватися згідно встановленим налаштувань: вгору-вниз, вправо-вліво, близько-далеко. Установка таких відеокамер доцільна, якщо має контролювати приміщення великої площі, наприклад, виробничий цех або склад.

Вибір камери за кольором і світловому діапазону

Сучасний ринок пропонує два типи камер: кольорові і чорно-білі. Перший тип оптимальний тоді, коли спостереження ведеться при хорошому освітленні, з метою ідентифікації предмета та / або людини. Для відеосистем, що працюють при низькій освітленості, слід вибирати чорно-білі камери відеоспостереження. Вони відрізняються більшою чутливістю, працюють навіть у сутінках.

Останнім часом все частіше встановлюються камери відеоспостереження, які працюють в режимі «день-ніч». Кольоровість зображення зберігається, поки освітленість не зменшиться нижче заданого рівня, після цього пристрій починає працювати як чорно-біле.

Якщо передбачається, що система відеоспостереження буде працювати майже в повній темряві, рекомендується укомплектувати її інфрачервоної та/або теплової камерою. У першому випадку додатково знадобиться ІЧ підсвічування, завдяки якій передається чітке зображення предметів, розташованих в темряві. Камери відеоспостереження такого типу в два-три рази дорожче, ніж кольорова. Теплові відеокамери дуже дороги, предмети зображуються у вигляді силуетів, тому цей тип пристроїв не получілд широкого розповсюдження.

Вибір за типом обробки відеосигналу

У сучасному відеоспостереженні рівною мірою представлені як аналогові, так і цифрові камери відеоспостереження. кожна з них має свої переваги і недоліки. До достоїнств перших можна віднести меншу ціну, відсутність стиснення сигналу. Це особливо важливо для контролю ситуації в казино і подібних закладах. Цифрові камери відеоспостереження дають можливість переглядати і обробляти зроблені записи на комп'ютерах, стискати їх і архівувати.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини