Для чого встановлюють камери відеоспостереження?

Для чого встановлюють камери відеоспостереження?

 

У наш час камери відеоспостереження стали просто необхідністю. І не тільки для того, щоб контролювати збереження і цілісність майна, а й для спостереження за особистісної обстановкою в приміщеннях. Якщо говорити про офіс, то керівництво через такі камери може бачити робочий процес підлеглих. Не менш актуальні камери відеоспостереження, встановлені вдома, з метою контролю поведінки няні, по відношенню до дітей і в інших ситуаціях.

Системи відеоспостереження встановлюються в банках і супермаркетах, на складах і будмайданчиках, на автостоянках і в казино, в квартирах і заміських будинках. За допомогою камер відеоспостереження розкриваються крадіжки, знаходяться викрадені машини, вирішуються багато спірні кадрові та виробничі питання. Надійна і якісна система моніторингу, без сумнівів, гарантує споживачам спокій.

Серед основних завдань систему відеоспостереження можна виділити наступні:

  1. Оперативне спостереження за територією, що охороняється, будівлями та приміщеннями. Камери відеоспостереження можуть встановлюватися відкрито чи приховано, наприклад закамуфльовані під датчики охоронно-пожежної сигналізації, залежно від розв'язуваної задачі.
  2. Доповнення до існуючої системи безпеки. Камера відеоспостереження може використовуватися спільно з системою контролю та управління доступом для підвищення ефективності контрольно-пропускних функцій. Наприклад, при проході через КПП з низьким рівнем доступу і відсутністю оператора можна дистанційно встановлювати особу людини за що зберігається в базі даних фотографії. Система забезпечує моніторинг, запис, реакцію на несанкціонований доступ в нічний час, спроби пограбування, вандалізму і т.д.
  3. Можливість контролю з боку керівника. Перш за все, персонал повинен знати, що його керівник (управитель) може за ним спостерігати. Сучасна система відеоспостереження припускає можливість виведення відеокамер на комп'ютерні монітори авторизованих співробітників компанії, як по локальній мережі, так і через Інтернет.
  4. Психологічний вплив на порушника. Камери відеоспостереження, навіть непрацюючі, можуть надавати відлякують дію, виконуючи, таким чином, попереджувально-профілактичну функцію. Іноді, поряд з працездатними камерами, встановлюють муляжі, здатні в якійсь мірі відлякати зловмисників.
  5. Документування подій на об'єкті. Матеріал відеоархівів може виявитися корисним в якості доказової бази при розслідуванні несанкціонованих дій. Правильно організований відеозапис подій, простий і зручний доступ до їх перегляду, можливість обробки зображень дозволяє не тільки виявити факти шахрайства та крадіжок співробітників, але і підвести під це доказову базу.

Отже, успішне функціонування системи забезпечення безпеки будь-якої організації сьогодні неможливо без використання спеціального обладнання та інтеграції його в єдину комплексну систему безпеки.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» може надати Вам широкий спектр камер відеоспостереження для різних об'єктів і призначень. А досвідчені фахівці компанії виконають якісне встановлення та налаштування систем відеоспостереження. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини