Що краще, встановити домофон, або систему відеоспостереження?

Що краще, встановити домофон, або систему відеоспостереження?

Відеодомофоном називається система контролю доступу в будинок (під'їзд, квартиру), що має також функції відеоспостереження. У яких випадках достатньо встановити домофон, а коли знадобиться професійне встановлення системи відеоспостереження?

Переваги видеодомофонов безсумнівні. Вони перетворилися з системи безпеки, доступною небагатьом, в пристрої, які роблять життя більш комфортабельним. Завдяки домофона з'являється можливість контролю доступу на конкретну територію і можливість уникнути контактів з випадковими або небажаними особами.

Відеодомофони - це найбільш прості пристрої, що забезпечують безпеку невеликого приміщення, під'їзду або заміського котеджу. В останні роки, з появою нових технічних пристроїв, відеодомофони стають все більш схожі на мініатюрні системи відеоспостереження.

Однак домофони мають і свої недоліки. Хоча домофон дозволяє побачити сторонньої людини, пізнати його, але показує відвідувача не постійно, а лише тоді, коли відвідувач натискає кнопку виклику.

В останні роки з'явилися більш складні моделі домофонів, які передбачають установку додаткових камер, завдяки цьому з'являється можливість додатково, незалежно від виклику, контролювати сходовий майданчик або простір перед дверима. Однак домофон, на відміну від систем відеоспостереження, не має функції оповіщення про появу людини або рухомого об'єкту в зоні контролю.

Коли необхідне встановлення системи відеоспостереження?

Системи відеоспостереження стали звичним явищем у сучасному житті. У розвитку бізнесу обов'язково настане такий момент, коли установка відеоспостереження стане актуальною і життєво необхідною. Сфери, де потрібна відеосистема, різні, тому в кожному окремому випадку встановлення системи відеоспостереження буде виконувати свої окремі, конкретні завдання. Нижче наводиться декілька найбільш поширених випадків, коли установка відеоспостереження необхідна.

Одним з найбільш поширених є встановлення відеоспостереження в офісі, яке встановлюється для контролю діяльності співробітників, для моніторингу офісної діяльності. Це дозволяє, в разі виникнення спірних питань, виявити винного. У тому випадку, коли виник конфлікт між співробітником офісу і клієнтом, відеозапис допомагає розібратися в ситуації і пом'якшити її. Система відеоспостереження, встановлена в торгових центрах, супермаркетах або магазинах, переслідує мету захисту виставлених товарів від крадіжки, упіймання зловмисника. Крім цього, завдяки відеоспостереженню в торговому залі можна легко вирішити складні конфліктні ситуації між співробітником магазину і клієнтом. У зв'язку з тим, що в містах не вистачає місць на платних стоянках, власнику автомобіля часто доводиться припарковувати свій автомобіль біля будинку, на відкритій території. Тому виникає необхідність відеоспостереження за тією територією, де розташований автомобіль. Великі об'єкти (банки, підприємства) мають складну розгалужену систему відеоспостереження. Як правило, відеоспостереження об'єднано з іншими системами - пожежної та охоронної сигналізації. Інтегрована система захисту обходиться підприємству набагато дешевше, ніж кожна з систем окремо. В даному випадку відеоспостереження не тільки охороняє територію, а й виконує контролюючі функції - наприклад, встановлює допуск співробітників різного рівня в певні приміщення. Домофон или система видеонаблюденияУ сучасних мегаполісах все частіше використовується автомобільний відеореєстратор, контролюючий номери машин, і здатний забезпечити свідка у разі автомобільної аварії. Не слід думати, ніби відеоспостереження необхідно лише державним або комерційним структурам. Воно може виявитися корисним і для приватних осіб. Так, встановлення відеоспостереження в будинку здатна не тільки контролювати службовий персонал під час відсутності господаря, а й забезпечувати в цілому безпеку приміщення. Система відеоспостереження, встановлена в квартирі, також має контролюючі функції та функції безпеки. Часто для додаткової безпеки встановлюється відеодомофон. Залежно від поставленого завдання, вибирається або відеодомофон, або система відеоспостереження і відеозапису. Так, в тому випадку, коли господарі часто бувають вдома, а завдання системи - запис відбувається перед дверима квартири чи під'їзду, на сходовому майданчику або в холі ліфта, можна обмежитися функціональним домофоном, який має блок пам'яті. Однак таким архівом користуватися незручно, тому що важко швидко знайти потрібну запис по даті і часу.

Якщо передбачається постійний перегляд архівних відеозаписів, кращим виходом буде монтаж відеоспостереження. В системі відеоспостереження є можливість швидко знаходити записи по даті, часу, тривожним сигналом і т.п. Вхідні до складу системи відеореєстратори вказують тимчасову шкалу з відповідними записами.

Якщо господарі часто знаходяться у від'їзді, і необхідно спостерігати за квартирою в їх відсутність, то система відеоспостереження просто необхідна. Така ж необхідність виникає і тоді, коли потрібно спостерігати за автомобілем або контролювати приходять працівників.

У кожному конкретному випадку слід звернутися до професіоналів, які порадять, що вибрати. Важливо пам'ятати, що встановлення відеодомофонів теж їх завдання.

Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: