Бездротові вуличні камери відеоспостереження

Бездротові вуличні камери відеоспостереження

 

Системи зовнішнього відеоспостереження будуються на основі обладнання з високим ступенем захисту від погодних впливів. Вуличне відеоспостереження, побудоване на зовнішніх відеокамерах, має на увазі пристосованість мережевих пристроїв до сезонних перепадів температур. Всі моделі повинні прекрасно адаптуватися до роботи на відкритому сонці в літній період і взимку на морозі.

Існує кілька основних видів вуличних камер відеоспостереження:

• антивандальні, • купольні, • всепогодні, • поворотні, • мініатюрні.

Антивандальні камери оснащені міцним корпусом, що захищає їх від зовнішніх механічних впливів.

Корпус купольних відеокамер виконаний у вигляді півсфери. Такі камери найчастіше встановлюються на рівних плоских поверхнях. Корпус всепогодних відеокамер має високий ступінь захисту від проникнення пилу і вологи, вони можуть експлуатуватися в умовах високих і низьких температур.

Поворотні камери відеоспостереження оснащені поворотним механізмом, що дозволяє дистанційно керувати відеокамерою, розгортаючи і ставлячи її в різні положення. А назва «мініатюрні» навіть не вимагає пояснень. Це компактні камери, часто вживані для організації прихованого відеоспостереження.

Хоча дані властивості можуть застосовуватися в різних видах відеокамер, однак дуже часто вони притаманні вуличним ip-камерам відеоспостереження.

Бездротові, або IP-камери, відрізняються від звичайних тим, що для передачі відзнятого відео вони використовують не звичайний відеокабель, а інтернет-протокол. Такі камери обладнані мережевими пристроями, мають свій IP адресу. Цифровий відеосигнал по бездротовому з'єднанню допомогою мережевих пристроїв вони передають на обладнання, яке виконує роль відеореєстратора. Цифрові IP-камери зовнішнього відеоспостереження відрізняються більш чіткою, якісною картинкою і високим ступенем надійності. Вони менш схильні різного роду перешкодам. І головна їхня перевага полягає в тому, що зображення з них можна подивитися на будь-якому комп'ютері, а також на будь-якому мобільному пристрої, що має активне підключення до Інтернету. Зробити це можна в будь-якій точці земної кулі. Ще однією важливою властивістю відеокамер в цілому, і бездротових відеокамер зокрема, є здатність наближати зображення за допомогою оптичного зуму. Ця властивість дозволяє багаторазово збільшувати необхідний фрагмент зображення без втрати його якості.

Зовнішнє (вуличне) відеоспостереження - це незамінна й необхідна частина організації системи безпеки. Вуличне відеоспостереження необхідно не тільки підприємствам, заводам, а й приватним фірмам, які хочуть убезпечити своє майном від посягання зловмисників і легко вирішувати будь-які спори щодо сталися надзвичайних ситуацій на їх території.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» здійснює продаж камери відеоспостереження для систем безпеки самих різних об'єктів: від великих промислових підприємств, холдингів, банків, до житлових приміщень і невеликих офісів. А також пропонує проектування, монтаж і обслуговування систем відеоспостереження та консультації з питань їх використання. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини