Бездротові Системи відеоспостереження

Бездротові Системи відеоспостереження

Звичайні системи відеоспостереження з'єднуються кабелями, які забезпечують зв'язок між камерами, відеореєстратором і, звичайно, харчуванням. При монтажі системи, кабелю ховають під фінішну обробку, тому правильно планувати установку відеоспостереження в процесі будівництва будинку, або ж під час ремонту. Але не завжди виходить так, як правильно. Найчастіше власники не замислюються про безпеку майна в процесі будівництва, або не було необхідності в той час. Що робити, якщо обробка вже закінчена, а виникла потреба в відеоспостереження? - тут є кілька варіантів:

  1. Протягнути кабелю по стелі і залишити як є. Цей варіант часто використовується в офісах, особливо коли мова йде про знімних площах. Але в будинку, вид безлічі проводів може негативно позначитися на комфорті і красу.
  2. Розбити лунки, прокласти кабель, закрити обробкою. Такий спосіб мирактікуем, але у нього є кілька мінусів: ціна набагато вище, займає багато часу, дуже пильна робота, може відрізнятися тон від Вашої стіни.
  3. Бездротова система камер відеоспостереження.

Перші бездротові системи відеоспостереження були звичайними аналоговими камерами з вбудованим радіопередавачем і блоком живлення з одного боку, радіоприймачем і відеореєстратором з іншого. Радіус дії таких камер був не більше 20 м, використовувалися частоти WiFi мереж аналоговим сигналом. У таких камер було багато мінусів: маленький радіус дії, безліч перешкод, погано впливає на мережі WiFi, низька якість зображення. Наступним етапом еволюції бездротових камер стали приймачі і радіопередавачі, які мали вбудовані аналого-цифрові і цифро-аналогові перетворювачі. Звичайно, зображення стало краще, тому що завадостійкість збільшилася, але надійністьистема стрімко впала вниз. І нарешті, на ринку почали з'являтися перші IP відеокамери з вбудованим WiFi адаптером. Роутер підключався до IP-відеореєстратора за допомогою інтернету, таким чином, відпала необхідність в додаткових кабелях і відкрилися можливості нового функціоналу. Завдяки IP камерам, тепер можна спостерігати через інтернет в реальному часі, отримувати повідомлення про несанкціоновані рухах і багато іншого. На сьогоднішній день ця система найбільш затребувана як для бізнесу, так і для приватного життя.

3 причини вибрати бездротову систему відеоспостереження

- Досить просто монтується і демонтується. - Висока гнучкість в установці. - Відсутність великої кількості кабелів. Відсутність мережевих кабелів - це перевага, але 100% бездротових систем відеоспостереження не існує, тому що харчування потрібно кожній камері. Так, звичайно, можна поставитибатарейки, підключити павербанкі, але довго працювати на акумуляторах не вийде. Їх доведеться часто заряджати, що може стати серйозною перешкодою, якщо Ви плануєте спостерігати за заміським будинком, в якому можете не з'являтися місяцями, або поїхали у відпустку на кілька тижнів. Якщо акумулятор сяде - ваш об'єкт залишиться беззахисним. Так що кабелю живлення необхідні для безперебійної роботи камер. Ще один важливий факт: якщо у вас підключено більше 10 камер відеоспостереження , швидкості інтернет з'єднання WIFI (до 100 мб) може не вистачити, що може привести до серйозного гальмування записи. Цю проблему легко усунути комбінованою системою - додати кілька провідних камер. Але в будь-якому випадку - це вже не бездротова система. Вартість такої системи набагато вище навіть провідний IP, ознайомитися з цінами можна в нашому магазині. Якщо Ви все-таки вирішили, що вам підходитьака «бездротова система» - подбайте про якість вашого інтернет провайдера. Найменше підвисання інтернету може стати катастрофою для вашої безпеки. До цього питання треба ставитися дуже серйозно, тому що найменший нюанс може привести до неправильної роботи камер, і сенсу в них не буде. На що звернути увагу, вибираючи бездротову систему відеоспостереження Не дивлячись на ряд істотних недоліків, бувають ситуації, в яких неможливо по-іншому вирішити питання відеоспостереження, тому візьміть до уваги наші рекомендації:

  1. Встановлюйте не більш ніж 9 камер на одне приміщення.
  2. Ретельно підбирайте Інтернет-провайдера.
  3. Виберіть для себе найкращі умови харчування: акумулятори, павербанкі і тп.

Наша компанія має великий досвід в установці подібних систем, і гарантує якість настільки, наскільки це можливо. Зателефонуйте нам, або замовте зворотний дзвінок вформі зворотного зв'язку і ми допоможемо вирішити Вашу проблему. Кожен проект - унікальний, і на нашій практиці не залишилося жодного не задоволеного клієнта. Можливо, ми зможемо знайти альтернативне рішення з Вашого питання, яке буде максимально безпечним і економічно вигідніше.

Якщо вам потрібно 1-2 камери:

Зараз на ринку почали з'являтися поодинокі (або парні) IP камери. Це ідеальне рішення в разі, якщо вам треба спостерігати за передпокої, або касою. Таку камеру (и) можна поставити на стіл, на підлогу, прикрутити до стелі або стіні - в будь-якому зручному для вас місці. Завдяки своїй економічності її можна підключити до акумулятора, на якому вона зможе пропрацювати досить довго (в залежності від акумулятора). Детальніше ознайомитися і вибрати для себе можна тут. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини