9 причин вибрати IP відеоспостереження

9 причин вибрати IP відеоспостереження

 

Хоча IP камери є новою технологією і досягненням в сфері охоронного відеоспостереження і безпеки, їх використання не таке широке, як аналогових камер спостереження. Чому? Серед найбільш поширених причин зазвичай називають вартість і складність використання. Однак, з кожним роком вартість цих камер знижується, а використовувати ці камери стає простіше.

Зате IP відеоспостереження має багато переваг у порівнянні з традиційними аналоговими технологіями, на які ми хотіли б звернути Вашу увагу:

1. Економія на прокладання кабелю

Для підключення IP камер , передачі даних, харчування та аудіоінформації використовують один і той же кабель - виту пару. IP камери не схильні до впливу будь-яких перешкод.

2. Більш високий дозвіл изобАжен

IP камери, в порівнянні з аналоговими камерами, видають зображення в десятки разів кращої якості. А це означає, що, при збільшенні зображення, не буде втрати якості. У деяких місцях це дозволяє економити на самих камерах. Там, де була необхідність установки 3х-4х аналогових камер, можна обійтися однією IP камерою з високою роздільною здатністю. На сьогоднішній день багато виробників випускають мегапіксельні камери високої роздільної здатності FullHD.

Чи вмієте Ви користуватися комп'ютерною мишкою? Якщо так, то ви зможете користуватися IP відеоспостереженням. Системи IP відеоспостереження мають прості у використанні і інтуїтивно зрозумілі меню навіть для новачків і і дозволяють їм виглядати досвідченими користувачами.

3. Сумісність на майбутнє

IP відеоспостереження - це технологія яка отримує все більший розвиток, за нею майбутнє в сфері охоронного відеоспостереження <a>. Багато різні розробники вводять єдині стандарти для можливості працювати в єдиній системі обладнання різних виробників. Подібно до комп'ютерів або інші мережеві пристрої, системи IP відеоспостереження легко оновлюються для нових можливостей або сумісності в міру розвитку технологій. І через 3 роки Вам не доведеться переживати, про те, як підключити нову камеру в Вашу систему відеоспостереження або де взяти програмне забезпечення для виведення зображення на ваш мобільний телефон.

4. Висока інформативність

Використовуючи сучасні канали передачі даних по IP мереж, IP відеоспостереження може легко Вас попередити через Інтернет, відправивши відео на ноутбук або навіть мобільний телефон. Цю функцію можна також використовувати для не пов'язаних з безпекою додатків, таких, як обслуговування клієнтів, контроль за постачанням або за робочим процесом в режимі реального часу і багато іншого.

5. Інтллект або відеоаналітіка

Системи IP відеоспостереження оснащені процесорами для аналізу подій в режимі реального часу, попереджаючи вас про підозрілу діяльність. Можна контролювати знаходяться в полі зору камери спостереження об'єкти, або навпаки - відстежувати знову з'явилися підозрілі об'єкти, підраховувати відвідувачів або автотранспорт і багато іншого.

6. Безпека передачі даних

IP відеоспостереження для передачі даних використовує шифрування і систему авторизації, щоб забезпечити вашу повну конфіденційність. Ви можете не переживати, що хтось сторонній зможе підключитися до Вашої камері відеоспостереження .

7. Надійність

Система IP відеоспостереження може бути легко налаштована для зберігання відео на декількох віддалених сховищах для захисту від стихійних лих і крадіжки. IP камери стійкі довпливу електромагнітних перешкод і наведень в кабелях передачі даних.

Ці системи захищеного краще від різного виду збоїв, на відміну від аналогових систем.

8. Системна інтеграція

IP відеоспостереження може легко інтегруватися з системами охоронної сигналізації, освітлення, охорони навколишнього середовища та управління доступом. Крім того, системи IP відеоспостереження мають сумісність при використанні різних виробників обладнання.

9. Необмежені відстані

До IP камері можна отримати доступ, управляти і записувати зображення через Інтернет з будь-якої точки світу.

Як і будь-яка нова технологія, IP відеоспостереження насторожує користувачів, які звикли працювати з аналоговими камерами . Оскільки ціни на IP камери стаовятся все більш конкурентоспроможними, а якість зображення з таких камер в десятки разів краще - ми настійно рекомендуємо вам знайти час, щоб вивчити цю нову технологію і почати використовувати множинні переваги IP відеоспостереження.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об'єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велика різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: