Установка відеоспостереження в офісі

Установка відеоспостереження в офісі

Продуктивно фірми - дуже важливе питання. Буває, коли і проект хороший, і умови на ринку сприятливі, і персоналу досить, а робота робиться дуже повільно. І добре, якщо Ви просто недоотримуєте прибуток, а в багатьох ситуаціях власники і зовсім працюють в мінуса. До нас часто приходили підприємці, які вже все випробували: нові маркетингові системи, збільшували бюджети на рекламу, а ставало тільки гірше. Відповідь була весь час на виду - люди. Саме від людей буде залежати: як і в які терміни буде виконана робота.

Відеоспостереження в офісі дозволить:

- Контролювати час перебування співробітників на робочих місцях. Коли хто прийшов, або пішов. Скільки часу провів на обіді або на перекур. - Контролювати роботу співробітників. На робочому місці можна і пасьянси розкладати, а камера над головою співробітника не дозволить витрачає робочий час на ігри або особисті справи. - Запобігти крадіжки і поломки з боку співробітників. Дрібні крадіжки олівців і паперу, іноді досягають неймовірних масштабів. А обладнання, яке ви купували можуть піддадуться умисного руйнування, коли людина знаходиться не в самому краще настрої. - Запобігти серйозні крадіжки і витік інформації. Грабіж в офісі - не новина. Комп'ютери та інша техніка представляє інтерес для злодіїв. А якщо у Вас зберігається важлива приватна інформація, на якій можна заробити гроші, можете не сумніватися, що у вашій фірмі скоро з'явиться підставний співробітник. Зазвичай документи такого роду зберігаються або на власних серверах, або в сейфі. Так що варто подбати в першу чергу про встановлення камер в таких стратегічно важливих місцях. Купити систему відеоспостереження ви можете в нашому інтернет-магазині.

Коли необхідне встановлення відеоспостереження в офісі

Якщо Ви тільки плануєте відкривати фірму, обов'язково внесіть в графу витрат покупку і установку відеоспостереження. Як показує практика, навіть найдорожча система окупає себе в перші місяці! Ви вже знайшли приміщення? - Дзвоніть нам. Ми розрахуємо вартість системи відеоспостереження спеціально під Ваші вимоги і простір. Якщо Ви вже працюєте, але розумієте, що Вам необхідно відеоспостереження. Як не дивно, найчастіше до нас приходять саме такі клієнти, які вже підрахували, скільки непотрібних збитків зазнала компанія. Не впадайте у відчай, це нормальна практика. Установка не вимагає багато часу, навіть на дуже масштабний проект можна впоратися за вихідні, поки Ваші співробітники відпочивають.

Психологічний вплив відеоспостереження

У нашому магазині Ви знайдете «пустушки» - муляж камери відеоспостереження. Такі камери часто ставлять на вулиці біля входів. Сам вигляд камери впливає на свідомість людини. Було проведено дуже цікаве опитування, в ході якого було з'ясовано: 80% людей навмисне готові вчинити злочин, якщо про це ніхто не дізнається, а 60% здійснювали. Таким чином, тільки наявність камери запобіжить до 80% крадіжок на робочому місці. Якщо у вас немає матеріальної можливості встановити достатню кількість камер - поставте кілька, в особливих важливих місцях, і кілька муляжів.

Як обрати систему відеоспостереження

Про видах камер, і систем в загальному можна прочитати в окремій статті. Найбільш популярний комплект складається з:

  1. Купольних IP камер, які мають широкий кут огляду і відмінно вписуються в будь-який інтер'єр. Моделі подорожче можуть обертатися, завдяки чому можна охопити весь простір кімнати.
  2. IP відеореєстратора. Він приймає сигнал від камер, стискає, зберігає і транслює в цифровому форматі. Якщо підключити відеореєстратор до мережі інтернет, то можна буде вести спостереження дистанційно, наприклад, через ноутбук. Реєстратор треба ховати в самому непомітному для оточуючих місці, адже вся інформація зберігається на ньому, і якщо він буде пошкоджений - Ви нічого не зможете довести або дізнатися.
  3. Домофон. Встановлюється в офісах закритого типу. Забезпечує максимальну безпеку, так як допомагає контролювати пропуск відвідувачів. Деякі домофони здатні записувати і зберігати відео, а також подавати тривожний сигнал.

Так виглядає найбільш популярний комплект відеоспостереження в офісі, ціна залежить від якості і кількості камер, їх характеристик і т.п. Подивитися вартість готових комплектів (стандартні рішення) можна в нашому магазині, але краще підбирати компоненти індивідуально під Ваше приміщення.

Телефонуйте нам за вказаними номерами телефонів і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99 (096) 875-77-51 (099) 448-83-83Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: