Ціни на установку відеоспостереження

Ціни на установку відеоспостереження

Ціни на установку відеоспостереження складаються з коштів на оплату обладнання та монтажних робіт. У більшості випадків, основна частина суми припадає на обладнання. В обладнанні відеоспостереження можна виділити три класи:

  • аналогове відеоспостереження на основі готових цифрових відеореєстраторів;
  • аналогове відеоспостереження на основі комп'ютерних систем;
  • IP мережеве відеоспостереження.
 

Цифрові (що працюють за IP-протоколу) системи відрізняються від аналогових систем більш високою якістю і ціною. Картинка від IP-камери може мати роздільну здатність 1, 2, 3 і більше мегапікселів, і не обмежена аналоговим стандартом PAL, який має технологічна межа 575х765 точок (0,4 мегапікселя). IP-камери можуть підключатися до існуючої локальної обчислювальної мережі. За рахунок цього можна істотно заощадити на монтажі, але дане підключення чревато створенням додаткового навантаження на мережу і «подтормаживанием» мережевих програм. Тому при використанні 4 і більше мережевих IP-камер рекомендується створити окрему локальну мережу. Існує безліч систем різних цінових сегментів і різних можливостей. Вибір виробника техніки може залежати від ціни обладнання, вимогами по надійності комплексу, функціональними можливостями, престижу бренду і т.д. Для визначення вартості системи відеоспостереження необхідно на місці обговорити всі побажання і обмеження, зрозуміти вимоги до зовнішнього вигляду техніки, дизайну помещени, Умов експлуатації, освітленості об'єкта, якості запису і перегляду зображень. Факторами, що впливають на підвищення вартості установки відеоспостереження, є великі протяжності довжини трас, низьке освітлення вночі, пару систем відеоспостереження з охоронною сигналізацією, формування складних алгоритмів роботи і територіально-розподілених мереж відеоспостереження.

Також факторами, що впливають на ціни на установку відеоспостереження, є:

1) Масштаб: розцінки на монтаж системи відеоспостереження для невеликого офісного або торгового приміщення значительпро нижче, ніж побудова масштабної, розгалуженої відеосистеми на великому підприємстві.

2) Устаткування: відеокамери та інші пристрої мають різні вартості; спостереження на базі недорогих аналогових камер обійдеться дешевше, ніж сучасна IP-система.

3) Можливості: зазвичай на відеоспостереження розцінки невисокі. Але, якщо передбачається побудова комплексної, багатофункціональної системної безпеки, питання вартість робіт буде вище.

4) Складність установки: розцінки за монтаж відеоспостереження призначаються з урахуванням можливих ремонтних робіт. Кроме того, установка відеосистеми за типовим проектом дешевше, ніж розробка нового рішення. Для точного розрахунку вартості установки системи відеоспостереження необхідно зв'язатися за телефоном, вказаним на сайті, з співробітниками компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» , які дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83 Монтаж відеоспостереження зі знижкою до 23% *

* за умови заключення договору на технічне обслуговування

Індивідуальний підбір систем з вигідним рішенням під Ваш об'єкт

Віддалена допомога при самостійному монтажі або налаштуванню

Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини

Калькулятор

Розрахуємо за 1 хвилину вартість відеоспостереження

Параметри

Площа об'єкта:

Кількість камер:

Вид об'єкту:

Офіc / магазин
Виробництво / склад
Будинок
Бізнес центр

Контактні дані: