Навіщо потрібна система обліку робочого часу

Навіщо потрібна система обліку робочого часу

У начальників організацій, фірм, установ часто виникають проблеми з якістю роботи власних співробітників. Дуже часто вони можуть витрачати практично половину свого робочого часу на розваги, соціальні мережі, ігри і т.д. Насправді це досить погано позначається на загальній продуктивності підприємства. Для вирішення цієї проблеми розроблена система обліку робочого часу - спеціальна програма, яка дає можливість бути в курсі робочого процесу щодо кожного співробітника.

Завдання, які дозволяє вирішити система обліку робочого часу:

  • автоматична реєстрація часу приходу і відходу персоналу;
  • можливість формування звіту по кожному окремому співробітнику;
  • формування звітів за різними параметрами;
  • справедливе нарахування заробітної плати;
  • спрощене ведення звітності та планування трудомісткості.

Безумовно, облік робочого часу в організації необхідний. А от наскільки жорстким і повсюдним повинен бути контроль, залежить від розміру і роду діяльності компанії. Моніторинг в малому бізнесі може обмежитися особистим контролем керівника або його заступника. А ось середній і великий бізнес не зможуть обійтися особистим контролем - адже він буде віднімати весь час керівника. Тут і допоможе автоматизований облік і контроль робочого часу.

Логічно, що облік робочого часу за комп'ютером необхідний у сферах, де працівник працює з ПК більшу частину робочих годин. Облік робочого часу важливий і необхідний організаціям, у яких з діяльністю співробітників пов'язані значні фінансові, іміджеві й інші ризики. Адже, якщо сьогодні працівник не допоміг клієнтові, не встиг (або не захотів) зателефонувати партнерові або перевірити договір з контрагентом, завтра у всієї компанії можуть виникнути серйозні проблеми. Система обліку робочого часу дозволяє швидко виявити проблеми і зрозуміти їх причини.

Компанія «Сучасні системи безпеки бізнесу» надає повний спектр послуг зі створення комплексної системи безпеки на об'єкті. У тому числі, наші фахівці мають величезний досвід у проектування, встановлення та налаштування систем обліку робочого часу. Обладнання, що поставляється перевірено часом та має повну гарантію. Додатково допоможемо в створенні бази даних співробітників і її заповненням (за бажанням замовника), навчимо операторів роботі з системою обліку робочого часу, надамо цілодобову технічну підтримку по телефону і виїзд фахівця на об'єкт при необхідності. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини