Вибір системи контролю та управління доступом

Вибір системи контролю та управління доступом

 

 

Система контролю і управління доступом - це ефективний засіб захисту від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб на територію підприємства, розмежування доступу співробітників в його внутрішні приміщення, а також засіб для підвищення ефективності управління персоналом.

Робота системи контролю та управління доступом   заснована на доступі по електронним перепустками, які видаються всім співробітникам і відвідувачам підприємства. Надалі в системі Ви відстежуєте всі переміщення (входи і виходи) по приміщеннях.

Системи контролю і управління доступом бувають:

  • Автономні - це системи контролю та управління доступом, які не підключаються до комп'ютера. з автоавтономних системи контролю та управління доступом можна отримати ніяких звітів і вести моніторинг подій. Дана система   дозволяє тільки внести в пам'ять контролера пропуску, через які співробітники будуть здійснювати прохід. При втраті пропуску з системи доведеться видаляти всі пропуску, так як немає можливості видалити саме один загублений пропуск.

Автономні системи контролю та управління доступом є засоби контролю доступу, що працюють без центрального комп'ютера, які не потребують кабельних ліній, дистанційного керування, або управління оператора. Вони недорогі, але, за рідкісним винятком, не здатні генерувати звіти, зокрема, вести облік робочого часу .

  • Мережеві - це системи контролю та управління доступом, які вважаються найбільш ефективними. мають широкийними можливостями, зручністю, а так само більш високим рівнем безпеки за рахунок того, що Ви в режимі реального часу можете управляти своєю системою контролю доступу і отримувати всі необхідні для Вас звіти.

Мережеві (централізовані) системи контролю та управління доступом управляються через центральний комп'ютер, і, за рахунок обміну інформацією з пристроями, що, можуть створювати звіти про події, що відбулися, про проходження на територію тих чи інших співробітників, вести облік і контроль робочого часу . Мережеві системи контролю і управління доступом також можуть інтегруватися з різними підсистемами безпеки - системами відеоспостереження, охоронною та пожежною сигналізацією та іншими.

Мережеві системи контролю і управління доступом включають в себеряд певних функцій:

1) Формування звітів - програма системи контролю та управління доступом, яка дозволяє формувати різні адміністративні звіти про пізніх парафіях, ранніх відходах з території підприємства.

2) Призначення рівнів доступу   - системи контролю та управління доступом включають в себе функцію розмежування прав доступу   співробітників і відвідувачів. Різним групам співробітників присвоюються рівні доступу   в приміщення, то є певна група людей має право входити тільки в призначені їм приміщення.

3) Фотоідентифікація   - дана функція підтримується багатьма системами контролю доступу. Це модуль або частина програми, яка може бути встановлена на окремому комп'ютері (наприклад на проходной у охоронця). На моніторі охорони під час проходу буде з'являтися фотографія людини, якій належить електронний пропуск і співробітник охорони може візуально порівняти проходить людини з фотографією.

4) Контроль доступу та переміщень - велика частина систем контролю доступу має таку функцію. Але не всі системи   мають можливість в режимі реального часу простежити (визначити) місцезнаходження конкретної особи (співробітника або відвідувача).

5) Робота з базою даних - системи контролю та управління доступом дозволяють за допомогою програмного забезпечення вносити нових і редагувати інформацію про вже занесених співробітників.

Основними місцями для установки системи контролю та управління досупом на підприємствах вважаються: прохідні, виробничі та офісні приміщення, приміщення особливого призначення і пункти в'їзду та виїзду автотранспорту. Монтаж системи контролю та управління доступом передбачає наступні елементи: блок живлення, потужність якого буде завищити від суми споживачів, плюс запас 30%, а також замки (вони бувають електромеханічні і електромагнітні).

Установка системи контролю та управління доступом проводиться кваліфікованими фахівцями компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» високого рівня в максимально стислі терміни. Телефонуйте нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини