види шлагбаумів

види шлагбаумів

 

Існує велика кількість об'єктів, на яких перебування сторонніх транспортних засобів є вкрай небажаним. І найкращий засіб для контролю цього потоку - шлагбауми - пристрої, що забезпечують в'їзд і виїзд автотранспорту на територію підприємства.

Шлагбаум дуже простий у своїй конструкції, в цьому його геніальність. Конструкцію шлагбаума можна розділити на 4 основні елементи, це корпус з силовим механізмом, блок управління, стріла та підставки для стріли. Зазвичай стріла для шлагбаума виготовляється з алюмінію. Довжина стріли шлагбаума варіюється від 2 до 8 метрів. При довжині стріли більше 8 метрів можливо установка 2 шлагбаумів підключених до одного блоку управління або є спеціальні пропозиції, де стріла шлагбаума доходить до 12 метрів. Частина шлагбаумів оснащені елементами світлової сигналізації, а також шторками, рухомою опорою і бордюром безпеки. Швидкість відкриття шлагбаума варіюється залежно від моделі від 1 до 10 секунд. За швидкісному режиму шлагбауми можна розділити на: стандартні (STD), швидкісні (RPD) і супершвидкісні (SR).

Залежно від основного механізму, що застосовується при піднятті стріли, всі шлагбауми можна підрозділити на:

  1. Електромеханічні. Їх конструкція досить проста і складається з редуктора, електродвигуна і пружини для балансування. Така будова допускає використання стріли до 5 метрів, без додаткової опори. Щоб уникнути навантажень на редуктор, пристрій володіє можливістю зупиняти стрілу в пікових положеннях;
  2. З гідравлічним приводом. Особливість цих шлагбаумів - мінімум тертьових деталей (що властиво електромеханічним моделям). Саме тому безсумнівним достоїнством гідравліки є надійність при експлуатації і збільшення терміну служби.

Електромеханічні і гідравлічні шлагбауми відрізняються за механізмом, який їх піднімає. Електромеханічні шлагбауми піднімають стрілу за допомогою електромотора. А в гідравлічних шлагбаумах використовується гідропривід. Через дорожнечу виконання і ненадійності гідравлічних механізмів, більш популярними стали електромеханічні пристрої. На них встановлюються елементи живлення. Які гарантують їх робіт навіть тоді, коли електроенергія буде відключена.

Ключі для шлагбаумів також різноманітні:

  • Оригінальний ключ (брелок) для шлагбаума має індивідуальні мікросхеми - кодери з їх допомогою відтворюється унікальний код-ідентифікатор. Спеціальні мікроконтролери в них запрограмовані відповідним чином.
  • Універсальний ключ (брелок) для шлагбаума - підходить для різних видів шлагбаумів. Зрозуміло, що абсолютно універсальних пультів, які відкривають всі без винятку шлагбауми, поки ще не винайдено. Проте, відкривання одним ключем для шлагбаума механізмів різних виробників цілком можливо. Це здійснюється установкою спеціального радіоуправління, яке вміє запам'ятовувати відразу кілька кодів відомих виробників і з'єднувати їх в одному брелоку. Він дублює роботу багатьох ключів, нескладний у програмуванні і може замінити до чотирьох ключів.

Шлагбауми найкраще встановлювати на заздалегідь підготовлену бетонну площадку, однак якщо на в'їзді є міцна асфальтна подушка або міцна металоконструкція, то можна встановлювати і на них. Електричні дроти й проведення управління необхідно проводити до шлагбауму тільки в гофрокороба або захисній трубі, особливо якщо при підводці проводів буде пересічена зона проїзду транспорту.

Співробітники компанії «Сучасні системи безпеки бізнесу» в найкоротші терміни допоможуть Вам підібрати і якісно змонтувати шлагбаум будь-якої складності на різній території, а також справлять технічне обслуговування встановленої системи і нададуть безкоштовну консультацію. Досвід роботи наших співробітників складає більше 8 років на ринку безпеки, тому краще нас систему контролю й керування доступом Вам ніхто не змонтує. Дзвоніть нам за вказаним номером телефону і ми відповімо на всі Ваші запитання:

(044) 333-88-99

(096) 875-77-51

(099) 448-83-83

 Інтернет-магазин
Відеонагляд Відеонагляд
Цiкавi записи Останні новини